प्रधानमन्त्रीले आज राष्ट्रको नाममा सम्बोधन गर्ने

३० चैत्र २०६८, बिहीबार १०:०९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३० चैत । प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईले आज राष्ट्रको नाममा सम्बोधन गर्नुहुने भएको छ । देशको शान्ति प्रक्रिया, संविधान लेखन र आर्थिक समृद्धि लगायतका विषय समेटेर प्रधानमन्त्रीले राष्ट्रका नाममा सम्वोधन गर्ने तयारी भइरहेको प्रधानन्त्रीका राजनीतिक सल्लाहकार देवेन्द्र पौडेलले जानकारी दिनुभयो । प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्को कार्यालय सिंहदरबारबाट साँझ सवा ६ बजेपछि प्रधानमन्त्रीले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम छ । शान्तिप्रक्रियाको मुख्य काम माओवादी लडाकु, हतियार र शिविर नेपाली सेनाको मातहतमा आएपछि संविधान लेखनको काम सजिलै अघि बढ्ने सङ्केत देखिएको बेला प्रधानमन्त्रीले देशवासीको नाममा आज सम्वोधन गर्न लाग्नुभएको हो । शान्ति प्रक्रिया टुङ्ग्याउने काम अन्तिम चरणमा पुगेकोले अव दलहरुको ध्यान संविधान निर्माणमा केन्द्रीत गर्नुपर्ने, आर्थिक विकासको लागि सरकारको तर्फबाट भइरहेको तयारी लगायतका बिषय प्रधानमन्त्रीको सम्बोधनमा उल्लेखहुने बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार