प्रधानमन्त्रीले आज राष्ट्रको नाममा सम्बोधन गर्ने

३० चैत्र २०६८, बिहीबार १०:०९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३० चैत । प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईले आज राष्ट्रको नाममा सम्बोधन गर्नुहुने भएको छ । देशको शान्ति प्रक्रिया, संविधान लेखन र आर्थिक समृद्धि लगायतका विषय समेटेर प्रधानमन्त्रीले राष्ट्रका नाममा सम्वोधन गर्ने तयारी भइरहेको प्रधानन्त्रीका राजनीतिक सल्लाहकार देवेन्द्र पौडेलले जानकारी दिनुभयो । प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्को कार्यालय सिंहदरबारबाट साँझ सवा ६ बजेपछि प्रधानमन्त्रीले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम छ । शान्तिप्रक्रियाको मुख्य काम माओवादी लडाकु, हतियार र शिविर नेपाली सेनाको मातहतमा आएपछि संविधान लेखनको काम सजिलै अघि बढ्ने सङ्केत देखिएको बेला प्रधानमन्त्रीले देशवासीको नाममा आज सम्वोधन गर्न लाग्नुभएको हो । शान्ति प्रक्रिया टुङ्ग्याउने काम अन्तिम चरणमा पुगेकोले अव दलहरुको ध्यान संविधान निर्माणमा केन्द्रीत गर्नुपर्ने, आर्थिक विकासको लागि सरकारको तर्फबाट भइरहेको तयारी लगायतका बिषय प्रधानमन्त्रीको सम्बोधनमा उल्लेखहुने बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा गत २४ घण्टामा ७३६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । १९ हजार ५ सय ३९

काठमाडौँ । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) नेपालले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको शपथ बदर गर्न माग गरेको छ । जसपा नेपालका

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सफतविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट पेश भएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीलाई शुक्रबार राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

प्रयागराज । भारतको उत्तर प्रदेशका प्रहरीहरु अहिले गङ्गा नदीका किनारामा बालुवाले अलिअलि छोपछाप पारिएका शवको अनुसन्धान गर्न खटिएको छ ।