भारत बेच्न लगिएका ७ किशोरीहरुको उद्धार गर्न अझै एक साता लाग्ने

२९ चैत्र २०६८, बुधबार १८:१० मा प्रकाशित

काठमाडौ, २९ चैत । भारतमा बेच्न लगिएका सर्लाही भक्तिपुर–६ शंकरगञ्जका ७ जना किशोरीहरुको उद्धार गर्न अझै एक साता लाग्ने  भएको छ । ललाई फकाइ गरि भारतमा बेच्न लगिएका मुसहर र माझी समुदायका ७ जना किशोरीहरुको उद्धार गर्न भारतीय अदालतले नेपालको अदालतबाट प्रमाण पेश गर्न भनेपछि एक साता लाग्ने भएको हो ।
प्रमाण नपुगे पछि किशोरीको उद्धारका लागि गएको बालसंरक्षण संस्थासहितको टोली त्यसै फर्किएको छ । अहिले ती किशोरीहरु सुरक्षित रहेको बाल संरक्षण संस्थाकी अध्यक्ष राधा घिमिरेले जानकारी दिनुभयो । स्थानीय एक गिरोहले एक महिना अघि ८ देखि २५ वर्ष उमेर समुहका ती किशोरीहरुलाई जागिर लगाइदिने भन्दै फकाएर लगेको स्थानीय बासिन्दाहरुले बताएका छन् । किशोरीहरुलाई बेच्न भनि लगेका भनिएका सर्लाही सागरनाथकी सुसिला र धनुषाकी लिला भनिने २ अभियुक्तलाई भारतीय प्रहरीले पक्राउ पनि गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लन्डन । नेपाल पत्रकार महासङ्घ (एफएनजे) युके शाखाले एक समारोहबीच पत्रकार श्रीभक्त खनाललाई यस वर्षको ‘एफएनजे युके वर्ष पत्रकारिता पुरस्कार’

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेस केन्द्रीय तरुण विभागको डेनमार्क शाखा प्रमुखमा काभ्रेका प्रदिप तिवारी मनोनयन हुनु भएको छ । आठ वर्षदेखि

अमेरिकाको टेक्सास राज्यस्थित युलेस सिटी काउन्सिल मेम्बरमा नेपाली मूलका टीका पौडेल विजयी हुनुभएको छ । स्थानीय समयानुसार शनिबार राति सम्पन्न

भाषा मानव जातिले मौखिक, लिखित वा सांकेतिक माध्यममा प्रयोग गर्ने संचार माध्यम हो। संसारका कतिवटा भाषाहरू छन् भनेर एकिन का