भारत बेच्न लगिएका ७ किशोरीहरुको उद्धार गर्न अझै एक साता लाग्ने

२९ चैत्र २०६८, बुधबार १८:१० मा प्रकाशित

काठमाडौ, २९ चैत । भारतमा बेच्न लगिएका सर्लाही भक्तिपुर–६ शंकरगञ्जका ७ जना किशोरीहरुको उद्धार गर्न अझै एक साता लाग्ने  भएको छ । ललाई फकाइ गरि भारतमा बेच्न लगिएका मुसहर र माझी समुदायका ७ जना किशोरीहरुको उद्धार गर्न भारतीय अदालतले नेपालको अदालतबाट प्रमाण पेश गर्न भनेपछि एक साता लाग्ने भएको हो ।
प्रमाण नपुगे पछि किशोरीको उद्धारका लागि गएको बालसंरक्षण संस्थासहितको टोली त्यसै फर्किएको छ । अहिले ती किशोरीहरु सुरक्षित रहेको बाल संरक्षण संस्थाकी अध्यक्ष राधा घिमिरेले जानकारी दिनुभयो । स्थानीय एक गिरोहले एक महिना अघि ८ देखि २५ वर्ष उमेर समुहका ती किशोरीहरुलाई जागिर लगाइदिने भन्दै फकाएर लगेको स्थानीय बासिन्दाहरुले बताएका छन् । किशोरीहरुलाई बेच्न भनि लगेका भनिएका सर्लाही सागरनाथकी सुसिला र धनुषाकी लिला भनिने २ अभियुक्तलाई भारतीय प्रहरीले पक्राउ पनि गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

न्यूयोर्क । न्युयोर्क राज्य संसदमा नेपाली मूलकी सराहना श्रेष्ठले उम्मेदवारी घोषणा गरेकी छिन् । सराहनाले न्युयोर्क राज्य संसदको तल्लो सदनमा

अमेरिका। अमेरिकाको मेरिल्याण्डमा अवस्थित मोर्गन स्टेट युनिभर्सिटीमा कार्यरत एक नेपाली मूलका प्राध्यापकले सो विश्वविद्यालयले प्रदान गर्ने रिसर्च एण्ड स्कलरसिप अवार्ड

न्युयोर्क। पत्रकारितामार्फत मानवताका क्षेत्रमा असाधारण सेवा गरेवापत न्युयोर्क निवासी पत्रकार किशोर पन्थीलाई अमेरिकाको विश्वविद्यालयले मानार्थ पीएचडी अर्थात् डाक्टर अफ फिलोसोफीबाट

काठमाडौं । न्यूयोर्क राज्य संसदको चुनावमा पहिलो पटक नेपाली मूलकी एक युवती सांसद बन्ने सम्भावना बढेको छ । नेपाली मुलकी