सञ्चारकर्मीको सुरक्षामा सरकार दृढ रहेको प्रधानमन्त्रीको आश्वासन

२९ चैत्र २०६८, बुधबार १८:०६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २९ चैत । प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईले मुलुकका आम सञ्चारमाध्यम, सञ्चारगृह र पत्रकारको सुरक्षाका लागि सरकार दृढ रहेको बताउनुभएको छ । झापाका पत्रकार यादव पौडेलको हत्यामा संलग्न व्यक्तिको पहिचान हुन नसकेको र हत्यारालाई कारबाहीको दायरामा ल्याउन नसकेको विषयमा आज प्रधानमन्त्रीको कार्यालय सिंहदरबारमा पुगेको नेपाल पत्रकार महासङ्घको प्रतिनिधिमण्डलसँगको भेटमा प्रधानमन्त्रीले पौडेलको हत्यामा संलग्नलाई कारबाही हुने बताउनुभयो । साथै प्रेसमाथिको आक्रमण कुनै पनि हालतमा सह्य र क्षम्य नहुने उहाँको भनाइ छ । त्यसक्रममा नेपाल पत्रकार महासङ्घका अध्यक्ष शिव गाउँलेले पत्रकार पौडेलको हत्यारालाई सार्वजनिक गर्न सरकारका तर्फबाट ढिलाई भइरहेकोमा प्रधानमन्त्रीको ध्यानाकर्षण गराउनु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा थप २,५६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

काठमाडौं- सरकारले दार्चुलाका जयसिंह धामी तुइनबाट महाकाली तर्ने क्रममा भारतीय सीमा सुरक्षाबलका जवानले तुइन काटेको भनिएको घटनाबारे छानबिन गर्न पाँच

नेकपा (एमाले) को आज बसेको स्थायी कमिटी बैठकले आगामी भदौ २७ र २८ गते काठमाडौँमा पार्टीको विधान महाधिवेशन आयोजना गर्ने

काठमाडौँ । पछिल्ला केही वर्षयता मनसुनजन्यसहित विपद्का घटना बढ्दो छ । एक दशकको तथ्याङ्क हेर्दा विसं २०७२ सम्म विपद्का दुई