सञ्चारकर्मीको सुरक्षामा सरकार दृढ रहेको प्रधानमन्त्रीको आश्वासन

२९ चैत्र २०६८, बुधबार १८:०६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २९ चैत । प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईले मुलुकका आम सञ्चारमाध्यम, सञ्चारगृह र पत्रकारको सुरक्षाका लागि सरकार दृढ रहेको बताउनुभएको छ । झापाका पत्रकार यादव पौडेलको हत्यामा संलग्न व्यक्तिको पहिचान हुन नसकेको र हत्यारालाई कारबाहीको दायरामा ल्याउन नसकेको विषयमा आज प्रधानमन्त्रीको कार्यालय सिंहदरबारमा पुगेको नेपाल पत्रकार महासङ्घको प्रतिनिधिमण्डलसँगको भेटमा प्रधानमन्त्रीले पौडेलको हत्यामा संलग्नलाई कारबाही हुने बताउनुभयो । साथै प्रेसमाथिको आक्रमण कुनै पनि हालतमा सह्य र क्षम्य नहुने उहाँको भनाइ छ । त्यसक्रममा नेपाल पत्रकार महासङ्घका अध्यक्ष शिव गाउँलेले पत्रकार पौडेलको हत्यारालाई सार्वजनिक गर्न सरकारका तर्फबाट ढिलाई भइरहेकोमा प्रधानमन्त्रीको ध्यानाकर्षण गराउनु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रतिनिधि सभामा दोस्रो, तेस्रो र चौथौं ठूलो दलका रूपमा रहेका नेपाली कांग्रेस, माओवादी केन्द्र र जनता समाजवादी पार्टीले

काठमाडौँ । नेपालको संवैधानिक व्यवस्थाअनुसार वर्तमान प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रतिनिधिसभाबाट विश्वासको मत प्राप्त गर्न सक्नुभएन । अहिलेको सरकार नेपालको

काठमाडौं । माधवकुमार नेपाल र झलनाथ खनालसहित नेकपा एमालेका २८ जना सांसदले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई विश्वासको मत दिन अश्वीकार

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई संसदबाट विश्वासको मत प्राप्त भएन । संसदले विश्वासको मत नदिएपछि उनी पदमुक्त भएका छन्