तस्कर चिनियाँ पक्राउ

१७ श्रावण २०७०, बिहीबार १९:३५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १७ साउन । कछुवाको खवटाको मुखुण्डो तस्करी गरेर चीनतर्फ लैजाने क्रममा एक चिनियाँ नागरिकलाई प्र्रहरीले गिरफ्तार गरेको छ । सीमा प्रहरी चौकी कोदारी (सिन्धुाल्चोक)को चेक प्वाइन्टमा खटिएको प्रहरीले टोलीले काठमाडौँबाट लिपिङततर्फ जादै गरेको बा.१ प ४०५ नम्वरको पर्यटक बसबाट २२८२९७३६ नंबरको पासपोर्टधारी चिनियाँ नागरिक याङ डोङलाई कछुवाको खपडामा चाँदी, धातु र पत्थरले विभिन्न आकृति कुदिएको १० इन्च लम्बाई, ६ ईन्च चौडाई र ३ इन्च गहिराई भएको २ थान मुखुण्डोसहित पक्राउ गरेको हो । प्रहरीले उक्त बस र चालकलाई समेत नियन्त्रणमा लिएर थप अनुसन्धान गरिरहेको छ ।
उता जाजरकोट नायकवाडा–७ बस्ने २१ बर्षीय नवराज सिंहलाई प्रहरीले मेड इन चाइना लेखिएको रिभल्वर १ थान र सोको गोली ६ राउण्ड सहित पक्राउ गरेको छ । इलाका प्रहरी कार्यालय बारेकोटमा कार्यरत प्रहरी जवान डिल्ली बहादुर शाही रोकायागाँउ–९ बाङगेरबाट मेसको लागि तरकारी लिएर कार्यालयतर्फ फर्कदै गरेको अवस्थामा निज सिंह र दुई अपरिचित व्यक्तिहरुको हातमा रिभल्वर देखेपछि उक्त हतियार खोस्ने क्रममा ट्रेगरगार्ड भाँचिन गएकोले गोली नपड्केपछि उनीहरु उक्त हतियार छाडेर भागेका थिए ।
उक्त घटनापछि इलाका प्रहरी कार्यालय बारेकोट र इलाका प्रहरी कार्यालय सिलिङगेचौर नायकवाडाबाट खटिएको प्रहरी टोलीले खोजतलास गर्दा नवराज सिंहलाई फेला पारेको थियो । अन्य फरार अभियुक्तहरुको खोजतलास गर्नुको साथै प्रहरीले थप अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा थप २,५६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

काठमाडौं- सरकारले दार्चुलाका जयसिंह धामी तुइनबाट महाकाली तर्ने क्रममा भारतीय सीमा सुरक्षाबलका जवानले तुइन काटेको भनिएको घटनाबारे छानबिन गर्न पाँच

नेकपा (एमाले) को आज बसेको स्थायी कमिटी बैठकले आगामी भदौ २७ र २८ गते काठमाडौँमा पार्टीको विधान महाधिवेशन आयोजना गर्ने

काठमाडौँ । पछिल्ला केही वर्षयता मनसुनजन्यसहित विपद्का घटना बढ्दो छ । एक दशकको तथ्याङ्क हेर्दा विसं २०७२ सम्म विपद्का दुई