पत्रकार पौडेलको छतबाट खसालेर हत्या गरिएको खुलासा

२९ चैत्र २०६८, बुधबार ११:३८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २९ चैत । झापाका पत्रकार यादव पौडेलको छतबाट खसालेर हत्या गरिएको प्रहरीले बताएको छ । प्रहरीले अनुसन्धान विवरण आज पत्रकार सम्मेलन गरी सार्वजनिक गरेको छ । घटनामा युवराज गिरी, पूर्वान्चलन सेकुवा कर्नरका सन्चालक सोम ढकाल र उनकी पत्नी मञ्जु ढकालको संलग्न रहेको पनि प्रहरीले पुष्टि गरेको छ । गिरी होटल व्यवसायी सङ्घका पूर्व अध्यक्ष हुन् । प्रहरीले तीनै जना अभियुक्तलाई पनि आज सार्वजनिक गरेको छ । पत्रकार सम्मेलनमा अभियुक्त मन्जु ढकालले आफ्नै उपस्थितिमा गिरीले पौडेललाई छतबाट खसालेको बयान दिएकी छन् । होटलको तीन तलामाथिको छतबाट खसाल्दा पौडेलको यही चैत २१ गते राति मृत्यु भएको हो । हत्या नियोजित हो होइन भन्ने विषयमा पनि अझै अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । घटनाअघि गिरी र पौडेलबीच भनाभनसमेत भएको प्रहरीले अनुसन्धानमा उल्लेख गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार