पत्रकार पौडेलको छतबाट खसालेर हत्या गरिएको खुलासा

२९ चैत्र २०६८, बुधबार ११:३८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २९ चैत । झापाका पत्रकार यादव पौडेलको छतबाट खसालेर हत्या गरिएको प्रहरीले बताएको छ । प्रहरीले अनुसन्धान विवरण आज पत्रकार सम्मेलन गरी सार्वजनिक गरेको छ । घटनामा युवराज गिरी, पूर्वान्चलन सेकुवा कर्नरका सन्चालक सोम ढकाल र उनकी पत्नी मञ्जु ढकालको संलग्न रहेको पनि प्रहरीले पुष्टि गरेको छ । गिरी होटल व्यवसायी सङ्घका पूर्व अध्यक्ष हुन् । प्रहरीले तीनै जना अभियुक्तलाई पनि आज सार्वजनिक गरेको छ । पत्रकार सम्मेलनमा अभियुक्त मन्जु ढकालले आफ्नै उपस्थितिमा गिरीले पौडेललाई छतबाट खसालेको बयान दिएकी छन् । होटलको तीन तलामाथिको छतबाट खसाल्दा पौडेलको यही चैत २१ गते राति मृत्यु भएको हो । हत्या नियोजित हो होइन भन्ने विषयमा पनि अझै अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । घटनाअघि गिरी र पौडेलबीच भनाभनसमेत भएको प्रहरीले अनुसन्धानमा उल्लेख गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नयाँ दिल्ली । कोरोनाभाइरसको दोस्रो लहरको सामना गरिरहेको भारतमा केही दिनदेखि संक्रमितको दैनिक मृत्यु संख्यामा कमी आएको छैन । भारतको

दक्षिण एसिया लगायत विकासोन्मुख राष्ट्रहरुमा यो कुरा आम भएपनि विकसित राष्ट्रहरुमा यस्ता कुराहरु नौला लाग्दछन् । हप्तामा छुट्टीको दिन नुहाउने

बागलुङको बडिगाड गाउँपालिका–४ मा एकैघरका तीन जनाको कोरोना सङ्क्रमणबाट मृत्यु भएको छ । उनीहरूको एक हप्ताभित्रै मृत्यु भएको हो ।

गत वर्ष कोरोना सङ्क्रमणको दर तीव्र भएका बेला दैलेखमा आइसीयू र भेन्टिलेटर जडान भयो । तीनवटा आइसीयू र दुईवटा भेन्टिलेटरका