चौथो डिभिजनको हतियार सेनाले बुझ्यो, तर सहायक शिविर हात्तीखोरमा तनाव

२९ चैत्र २०६८, बुधबार ०८:४७ मा प्रकाशित

नवलपरासी, २९ चैत । नवलपरासीमा रहेका चौथो डिभिजन शिविरको हतियार नेपाली सेनाले जिम्मा लिएको छ । गएराति चौथो डिभिजन मुख्यालय झ्याल्टुङडाँडा र सहायक शिविर हात्तीखोरमा रहेका हतियार र शिविरको जिम्मा नेपाली सेनाले लिएको नवलपरासी प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।  सहायक शिविर हात्तीखोरमा केही समय तनाव भएपनि राति अबेर सहमतिमा आएको थियो । यसअघि गएराति नवलरासीको हात्तीखोरमा रहेको माओवादी लडाकु चौथो डिभिजन सहायक शिविर परिवर्तन स्मृतिमा व्रिगेडमा लडाकुहरुले शिविरभित्र आगजनी तथा तोडफोड गरेका थिए । चौथो डिभिजन कमाण्डर तेजबहादुर ओली प्रतीक र सहायक शिविर नरेन्द्र पाण्डे जेम्सले आर्थिक अनियमितता गरेको भन्दै असन्तुष्ट लडाकुहरुले तोडफोड तथा आगजनी गरेको परिवर्तन स्मृति व्रिगेडका सहायक कमाण्डर डम्मरबहादुर ठकुरी सुदिपले जानकारी दिनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेपालका लागि नवनियुक्त भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तव आफ्नो कार्यकाल सम्हाल्न काठमाडौं आइपुगेका छन् । उनी शनिबार दिउसो ४ः ०० बजे

काठमाडौं । अन्तर–सरकारी वित्त व्यवस्थापन ऐन, २०७४ अनुसार स्थानीय तहले असार १० गतेभित्र नीति तथा कार्यक्रम र बजेट सार्वजनिक गरिसक्नुपर्छ

काठमाडौँ । भारतीय राजदूत नविन श्रीवास्तव आज काठमाडौंँ आउने भएका छन् । श्रीवास्तव आज अपरान्ह ४ बजे काठमाडौं आउन लागेका

काठमाडौं । नेकपा एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले पार्टी विभाजनका क्रममा एमालेमै बसेका १० स्थायी कमिटी सदस्यहरुलाई दासको संज्ञा दिएका