चौथो डिभिजनको हतियार सेनाले बुझ्यो, तर सहायक शिविर हात्तीखोरमा तनाव

२९ चैत्र २०६८, बुधबार ०८:४७ मा प्रकाशित

नवलपरासी, २९ चैत । नवलपरासीमा रहेका चौथो डिभिजन शिविरको हतियार नेपाली सेनाले जिम्मा लिएको छ । गएराति चौथो डिभिजन मुख्यालय झ्याल्टुङडाँडा र सहायक शिविर हात्तीखोरमा रहेका हतियार र शिविरको जिम्मा नेपाली सेनाले लिएको नवलपरासी प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।  सहायक शिविर हात्तीखोरमा केही समय तनाव भएपनि राति अबेर सहमतिमा आएको थियो । यसअघि गएराति नवलरासीको हात्तीखोरमा रहेको माओवादी लडाकु चौथो डिभिजन सहायक शिविर परिवर्तन स्मृतिमा व्रिगेडमा लडाकुहरुले शिविरभित्र आगजनी तथा तोडफोड गरेका थिए । चौथो डिभिजन कमाण्डर तेजबहादुर ओली प्रतीक र सहायक शिविर नरेन्द्र पाण्डे जेम्सले आर्थिक अनियमितता गरेको भन्दै असन्तुष्ट लडाकुहरुले तोडफोड तथा आगजनी गरेको परिवर्तन स्मृति व्रिगेडका सहायक कमाण्डर डम्मरबहादुर ठकुरी सुदिपले जानकारी दिनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न ११ वटा मुलुकमा राजदूत नियुक्तिका लागि ११ जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । मन्त्रिपरिषदको यसअघिकै बैठकले

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली २ जेठ २०७५ मा फर्किन सहमत भएका छन्

काठमाडौं । प्रतिसिलिन्डर ४ सय रुपैयाँमा किनेको अक्सिजनलाई कतिसम्ममा बेच्न पाइन्छ ? कालोबजारीसम्बन्धी ऐनले २० प्रतिशतसम्म नाफा लिन छुट दिन्छ।

काठमाडौं । समाजसेवी उत्तम कार्कीले वडास्तरीय आइसोलेसन सेन्टरका लागि १८ थान अक्सिजन सिलिण्डर सहयोग गर्नुभएको छ । मुलुकमा अक्सिजन अभाव