आईपीलमा कोलकाता र दिल्ली विजयी आज मुम्बई इन्डियन्स र राजस्थान भिड्ने

२९ चैत्र २०६८, बुधबार ०८:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २९ चैत । भारतमा चलिरहेको इन्डियन प्रिमियर लिग ५ मा आज मुम्बई इन्डियन्स तथा राजस्थान रोयल्सकाबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ । यसैबीच गएराति सम्पन्न भएको आइपिल अन्तर्गतको पहिलो खेलमा कोलकता नाइड राईर्डसले रोयल चैलेन्चर्जस बैंगलोरलाई र दिल्ली डेयर डिभिल्सले चेन्नई सुपर किंग्सलाई पराजित गरेको छ । कोलकत्ताले बैंगलोरलाई ४२ रनले पराजित गरेको छ भने दिल्लीले चेन्नईलाई ८ विकेटले पराजित गरेको छ । त्यस्तै दोस्रो खेलमा पहिले व्याटिङ्ग गरेको चेन्नईले निर्धारित २० ओभरमा ८ विकेटको क्षतिमा ११० रन बनाएका थिए । चेन्नईलाई कम स्कोरमा राख्नका लागि मोर्ने मरकेलले उत्कृष्ट बलिङ्ग गरेका थिए । पहिलो खेलको म्यान अफ द म्याच बालाजी तथा दोस्रो खेलको म्यान अफ द म्याच मोरकेललाई प्रदान गरिएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

टोकियो ओलम्पिकमा आज १२ खेलका २७ स्वर्ण पदकको भिडन्त भईरहेको छ । आज एथ्लेटिक्समा सर्वाधिक ८ स्वर्ण पदकको टुंगो लाग्दैछ

टोकियो ओलम्पिकको १२ औं दिन आज विभिन्न १० खेलका १७ स्वर्ण पदकको भिडन्त भईरहेको छ । आज एथ्लेटिक्समा सबैभन्दा बढी

काठमाडौं । पूर्वकप्तान पारस खड्काले अन्तराष्ट्रिय क्रिक्रेटबाट सन्यास लिनुभएको छ । खड्काले आज सामाजिक सञ्जालमा लेख्दै अन्तराष्ट्रिय क्रिक्रेटबाट सन्यास लिएको

काठमाडौं । सहिद स्मारक ए डिभिजन लिग फुटबल प्रतियोगिता कात्तिक २९ गतेबाट सुरु हुने भएको छ । अखिल नेपाल फुटबल