एमालेले मात्र देशलाई निकास दिन सक्ने एमाले नेता ओलीको दावी

२८ चैत्र २०६८, मंगलवार १५:०७ मा प्रकाशित

सुर्खेत, २८ चैत । नेकपा एमालेका नेता केपी शर्मा ओलीले अहिलेको राजनीतिक अस्थिरतालाई निकास दिन एमालेको काँधमा जिम्मेवारी थपिएको बताउनुभएको छ । सुर्खेतका स्वर्गिय नेता क्रृषि शर्माको स्मृतिमा भएको साताव्यापी कार्यक्रमको आज समापन गर्दै ओलीले अरु सबै पार्टीले सोझा जनतालाई झुक्याएको आरोप लगाउनुभयो । निर्वाचनको बेला एकीकृत नेकपा माओवादीले जनता माझ झुट्ठो आश्वासन दिएर त्यो आश्वासन अहिले एकादेशको कथा बनाएको टिप्पणी गर्नुभयो । ओलीले माओवादीलाई फुकेर हिड्ने गाईको बाच्छोको संज्ञा दिनुभयो । दलहरु आ–आफ्नै अडानमा रहिरहने हो भने जेठ १४ मा संविधान जारी हुनै नसक्ने भन्दै ओलीले आपसमा खिचातानीको प्रवृत्ति त्यागेर सहमतिको बाटो रोज्न माओवादीलाई आग्रह गर्नुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गत वर्ष कोरोना सङ्क्रमणको दर तीव्र भएका बेला दैलेखमा आइसीयू र भेन्टिलेटर जडान भयो । तीनवटा आइसीयू र दुईवटा भेन्टिलेटरका

काठमाडौं । ईस्लाम धर्मावलम्वीहरूको महान पर्व रमजान आज धुमधामसँग मनाउने तयारीमा जुटेका छन् । यो पर्वलाई ‘इद उल फित्तर’ भनिन्छ

एक महिनाअघि वैदेशिक रोजगारीका क्रममा खाडी मुलुक दुबई पुगेका झापा, कमल गाउँपालिकाका चार युवा अलपत्र परेका छन् । स्थानीय दलालमार्फत

काठमाडौँ । काठमाडौँ उपत्यकामा निषेधाज्ञा १५ दिन थप भएको छ । मंगलवार उपत्यकाका तीनवटै जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीको बैठकले निषेधाज्ञा