शक्तिखोरमा समायोजनको काम अवरुद्ध

२८ चैत्र २०६८, मंगलवार १३:३९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २८ चैत । केन्द्रको निर्देशनमा शक्तिखोर शिविरमा सेना समायोजनको काम अवरुद्ध भएको छ । कमान्डरले सेना समायोजनको काम अघि बढाउन सहमति जनाए पनि सेनामा समायोजन हुने संख्या यसअघिको सम्झौताविपरित भएको भन्दै लडाकू विरोधमा उत्रिएपछि समायोजनको काम अवरुद्ध भएको हो ।
हिजो शिविरका कमान्डर, पार्टी नेता र सैन्य विभाग इन्चार्ज राजधानी गएर समायोजनको बाँकी काम अघि बढाउने सहमति गरेपनि आज केन्द्रबाटै समायोजनको काम रोक्न निर्देशन आएपछि अवरुद्ध भएको बताईएको छ । यसअघिको सेना समायोजन विशेष समितिले समायोजनमा जान चाहनेलाई चैत मसान्तसम्म सेनाको जिम्मा लगाउने र स्वेच्छिक अवकास रोज्ने थप  लडाकु बाहिर पठाएर शिविर खाली गर्ने निर्णय गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा बितेको २४ घण्टामा थप ३ हजार ११४ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका तल्ला तहका सबै अधिवेशनहरु स्थगित भएका छन् । आज बसेको पदाधिकारी बैठकले साउन १२ गते हुने

काठमाडौं । महालेखा परीक्षकको ५८औं वार्षिक प्रतिवेदन सदनमा पेस गर्नुपर्ने समयमा आएर बल्ल ५७औं प्रतिवेदन प्रतिनिधि सभामा पेस भएको छ

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाबीच भेटवार्ता भएको छ । देउवा प्रधानमन्त्रीमा नियुक्त भएपछि राष्ट्रपतिसँग पहिलो पटक