कार्यक्रमको बहानामा रिल्याक्स गर्न महानायक लन्डन प्रस्थान

२८ चैत्र २०६८, मंगलवार १३:३६ मा प्रकाशित

अभिनेता राजेश हमाल रिल्याक्सका लागि तीन साता लामो लन्डन भ्रमणमा सोबार साँझ  त्यसतर्फ उडेका छन् ।  सामाजिक संस्था संसारा नेपालको निम्तोमा त्यता तर्फ प्रस्थान गरेका हमालले आफ्नो लन्डन यात्रालाई विदा मनाउन उपयोग गर्नेछन् । हुन्डीविरुद्धको दुई दिने कार्यक्रमपछि उनी बाँकी दिन संयुक्त अधिराज्यका अन्य सहरमा घुमघाम र रिल्याक्समा लाग्नेछन् ।

अन्य कलाकारसँगै लन्डन पुगेपछि हमाल समारोहपछि भने खास व्यक्तिसँग बाहेक सम्पर्कमा रहनेछैनन् । हमालका सहयोगी चिरञ्जीवि आचार्यले प्रेमिका मधु भट्टराईविनै हमाल त्यता उड्न लागेको बताए । थाइ एयरको विमानबाट राती दस बजे उनी उड्दैछन् । हमालले आफ्नो विदेश यात्रालाई विदा मनाउन उपयोग गर्ने गरेका छन् । जापान, थाइल्यान्ड र अमेरिका भ्रमणमा उनी भ्याकेसन मुडमा थिए ।  ‘सुटिङको धपेडी बिर्सिएर उहाँ रिल्याक्स मुडमा हुनुहुनेछ’ आचार्यले भने ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नयाँ पुस्ताकी लोकप्रिय गायिका एलिना चौहानको नयाँ गीत सार्वजनिक भएको छ । गायक यात्री प्रेमसँग मिलेर गाइएको ‘अङ्ग्रेजीमा

काठमाडौं । गायक किरण भुजेल र प्राश्ना शाक्यको युगल गायनमा समावेश ‘चोली तिम्रो’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

काठमाडौं । कोरोनाको कारण अभिनेत्री श्वेता भट्टराईका श्रीमान् मिलन सापकोटाको निधन भएको छ । सापकोटाको उपचारका क्रममा मंगलबार निधन भएको

काठमाडौं । गीतकार निशा शर्मा अर्यालको यस्तो माया बोलको गीतले छोटो समयमै सफलता पाउन सफल भएको छ। गीत सार्वजनिक भएको