कार्यक्रमको बहानामा रिल्याक्स गर्न महानायक लन्डन प्रस्थान

२८ चैत्र २०६८, मंगलवार १३:३६ मा प्रकाशित

अभिनेता राजेश हमाल रिल्याक्सका लागि तीन साता लामो लन्डन भ्रमणमा सोबार साँझ  त्यसतर्फ उडेका छन् ।  सामाजिक संस्था संसारा नेपालको निम्तोमा त्यता तर्फ प्रस्थान गरेका हमालले आफ्नो लन्डन यात्रालाई विदा मनाउन उपयोग गर्नेछन् । हुन्डीविरुद्धको दुई दिने कार्यक्रमपछि उनी बाँकी दिन संयुक्त अधिराज्यका अन्य सहरमा घुमघाम र रिल्याक्समा लाग्नेछन् ।

अन्य कलाकारसँगै लन्डन पुगेपछि हमाल समारोहपछि भने खास व्यक्तिसँग बाहेक सम्पर्कमा रहनेछैनन् । हमालका सहयोगी चिरञ्जीवि आचार्यले प्रेमिका मधु भट्टराईविनै हमाल त्यता उड्न लागेको बताए । थाइ एयरको विमानबाट राती दस बजे उनी उड्दैछन् । हमालले आफ्नो विदेश यात्रालाई विदा मनाउन उपयोग गर्ने गरेका छन् । जापान, थाइल्यान्ड र अमेरिका भ्रमणमा उनी भ्याकेसन मुडमा थिए ।  ‘सुटिङको धपेडी बिर्सिएर उहाँ रिल्याक्स मुडमा हुनुहुनेछ’ आचार्यले भने ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

पोखरा । कल्याण शेरचन स्मृति प्रतिष्ठानद्वारा पोखरामा आयोजित राष्ट्रिय खुला दोहोरी गीत प्रतियोगिताको उपाधि नगरकोट दोहोरी साँझ काठमाडौँले हात पारेको

कास्की । कास्कीको पोखरामा आजदेखि सर्वाधिक पुरस्कार राशि भएको राष्ट्रिय खुला दोहोरी गीत प्रतियोगिता हुने भएको छ । ‘लोकसंस्कृति जोगाऔँ,

काठमाडौं । चर्चित रियालिटी टिभी शो ‘बिग बोस’ मा देखिएकी एक अभिनेत्रीले बोल्डनेसमा बलिउडका ठूला अभिनेत्रीहरुलाई पछि पारेकी छिन् ।

काठमाडौं । नायिका नम्रता मल्ल अहिले इन्टरनेटमा निकै चर्चामा आएकी छिन् । ‘हट एण्ड सेक्सी’ अवतारमा उनी सामाजिक सञ्जालमा छरपष्ट