रकम अभावमा जिल्ला खेलकुद विकास समितिको भवन निर्माण प्रभावित

२८ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:४६ मा प्रकाशित

ताप्लेजुङ, २८ चैत । निर्माणाधीन जिल्ला खेलकुद विकास समितिको ताप्लेजुङको भवन निर्माण,  रकम अभावमा अलपत्र परेको छ । २०६६ सालदेखि निर्माण सुरु भएको भवनको अहिलेसम्म आधा काम पनि नसकिएको जिल्ला खेलकुद विकास समितिका सदश्य सचिव यज्ञनिधी पौडेलले जानकारी दिनुभयो  । पुरानो भवन निर्माणार्थ राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्को चार लाख रकम,  जिविसको अतिरिक्त बजेटबाट  १० लाख,  जिल्ला  परिषद्बाट ५ लाख, सहरी विकास इलामबाट प्राप्त चार लाख गरी २३ लाख रकमबाट टाइबीम, १८ वटा पीलर, ट्वाइलेटको सेफ्टी ट्याङ्की र छतको आधा भाग मात्र  निर्माण भएको उहाँले जानकारी दिनुभयो  । आर्थिक वर्ष २०६८ ÷०६९  मा जिल्ला विकास समिति न्यूनतम सर्त मूल्याङ्कन मापनमा असफल भएकोले अनुदान रकममा कटौती हुँदा खेलकुद विकास समितिले पाउनुपर्ने ५ लाख रकमसमेत नआएको सदस्य सचिव पौडेलले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नर्दन आयरल्यान्डविरुद्ध सहज जितसँगै नर्वेले यूइएफए महिला युरो च्याम्पियनसिपमा विजयी सुरुवात गरेको छ । बिहीबार राति साउथह्याम्पटनमा भएको

काठमाडौँ । क्रिस्टियानो रोनाल्डोलाई यसै खेलाडी ट्रान्सफरमा बेच्न म्यानचेस्टर युनाइटेड तयार भएसँगै उनी कुन क्लबमा जान्छन् भन्ने कौतुहलता बढेको छ

काठमाडौं । भारतले पहिलो टी-२० अन्तर्राष्ट्रिय खेलमा बिहीबार राति घरेलु टोली इंग्ल्यान्डलाई ५० रनले पराजित गरेको छ । जितसँगै तीन

काठमाडौं । नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका कप्तान सन्दीप लामिछानेले जमैका तल्लावाजबाट क्यारेबियन प्रिमियर लिग (सिपिएल) खेल्ने भएका छन् । आगामी