रकम अभावमा जिल्ला खेलकुद विकास समितिको भवन निर्माण प्रभावित

२८ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:४६ मा प्रकाशित

ताप्लेजुङ, २८ चैत । निर्माणाधीन जिल्ला खेलकुद विकास समितिको ताप्लेजुङको भवन निर्माण,  रकम अभावमा अलपत्र परेको छ । २०६६ सालदेखि निर्माण सुरु भएको भवनको अहिलेसम्म आधा काम पनि नसकिएको जिल्ला खेलकुद विकास समितिका सदश्य सचिव यज्ञनिधी पौडेलले जानकारी दिनुभयो  । पुरानो भवन निर्माणार्थ राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्को चार लाख रकम,  जिविसको अतिरिक्त बजेटबाट  १० लाख,  जिल्ला  परिषद्बाट ५ लाख, सहरी विकास इलामबाट प्राप्त चार लाख गरी २३ लाख रकमबाट टाइबीम, १८ वटा पीलर, ट्वाइलेटको सेफ्टी ट्याङ्की र छतको आधा भाग मात्र  निर्माण भएको उहाँले जानकारी दिनुभयो  । आर्थिक वर्ष २०६८ ÷०६९  मा जिल्ला विकास समिति न्यूनतम सर्त मूल्याङ्कन मापनमा असफल भएकोले अनुदान रकममा कटौती हुँदा खेलकुद विकास समितिले पाउनुपर्ने ५ लाख रकमसमेत नआएको सदस्य सचिव पौडेलले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लन्डन । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा म्यानचेस्टर युनाईटेडले पुनरागमन जित निकालेको छ । गएराति भएको खेलमा युनाईटेडले १० खेलाडीमा सिमित

लन्डन । म्यानचेष्टर युनाइटेड रोमालाई पराजित गर्दै युईएफए युरोपा लिगको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । त्यसैगरी स्पेनिस क्लब भिल्लारियल आर्सनललाई

लन्डन । इंग्लिस क्लब चेल्सीले यूईएफए च्याम्पियन्स लिग फुटबलको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । गएराति भएको सेमिफाइनलको दोस्रो लेगमा रियल

जोसे मोरिन्हो इटालियन क्लब रोमाको प्रशिक्षकमा नियुक्त भएका छन् । टोटनह्यामको प्रशिक्षकबाट बर्खास्त भएका जोसे केही हप्ता भित्रै रोमाको प्रशिक्षकमा