भारतमा जारी आईपिएल क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तर्गत आज दुई खेल

२८ चैत्र २०६८, मंगलवार ०९:२९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २८ चैत । भारतमा जारी आईपिएल क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तर्गत आज दुई खेल हँुदैछ । प्रतियोगिता अन्तर्गत आज दशौँ म्याचमा रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोर र कोलकत्ता नाईट राईर्डसबीच प्रतिस्पर्धा हुँदैछ । बैंगलोर र कोलकत्ता बीचको खेल नेपाली समयअनुसार आज अपरान्ह पौने ४ बजे बैँंगलोरमा सुरु हुने छ । बैंगलोर डेनियल भिटोरी र कोलकत्ता गौतम गम्भिरको कप्तानीमा मैदानमा उत्रने छ ।
त्यस्तै प्रतियोगिता अन्तर्गत आज एघारौ म्याचमा दिल्ली डेयर डेभिल्स र चेन्नई सुपर किंग्सबीच प्रतिस्पर्धा हुँदैछ । दिल्ली र चेन्नई बीचको खेल नेपाली समयअनुसार साँझ पौने ८ बजे दिल्लीमा सुरु हुने छ । दिल्ली वीरेन्द्र सेहवाग र चेन्नाई महेन्द्रसिंह धोनीको कप्तानीमा मैदानमा उत्रने छ ।
यसअघि गएराती सम्पन्न डेक्कन चार्जस र मुम्बई इन्डियन्स बीचको खेलमा मुम्बई इन्डियन्सले ५ विकेटको रोमाञ्चक जित दर्ता गरेको छ । अन्तिम बलमा छक्का प्रहार गर्दै मुम्बईले लक्ष्य भेट्टाएको हो । डेक्कन चार्जर्सले निर्धारित २० ओभरमा ९ विकेटको क्षतिमा १ सय ३९ रनको चुनौती पेश गरेको थियो । मुम्बईले अन्तिम बलसम्ममा ५ विकेटको क्षतिमा १सय ४२ रन बनाएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अष्ट्रेलियाकी ओलम्पिक कास्य र रजत पदक विजेता जेसी फक्स टोकियो आलम्पिक्स २०२० मा पनि कास्य पदक जितिसकेकी छन् । तर,

जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकुदमा चीन ४० पदकसहित शीर्ष स्थानमा उक्लेको छ । जापान र अमेरिकालाई उछिन्दै

टोकियो । टोकियो ओलम्पिक–२०२० अन्तरगत आज नेपालकी एथ्लेटिक्स खेलाडी सरस्वती चौधरीको पराजयसँगै ओलम्पिक यात्रा पनि सकिएको छ । एथलेटिक्सको आज

श्रीलंकाले दोस्रो टी-ट्‍वान्टी आइ खेलमा भारतलाई चार विकेटको रोमाञ्चक जीत निकालेको छ । यो जीतसँगै घरेलु टोली श्रीलंकाले तीन टी-ट्‍वान्टी