भारतमा जारी आईपिएल क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तर्गत आज दुई खेल

२८ चैत्र २०६८, मंगलवार ०९:२९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २८ चैत । भारतमा जारी आईपिएल क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तर्गत आज दुई खेल हँुदैछ । प्रतियोगिता अन्तर्गत आज दशौँ म्याचमा रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोर र कोलकत्ता नाईट राईर्डसबीच प्रतिस्पर्धा हुँदैछ । बैंगलोर र कोलकत्ता बीचको खेल नेपाली समयअनुसार आज अपरान्ह पौने ४ बजे बैँंगलोरमा सुरु हुने छ । बैंगलोर डेनियल भिटोरी र कोलकत्ता गौतम गम्भिरको कप्तानीमा मैदानमा उत्रने छ ।
त्यस्तै प्रतियोगिता अन्तर्गत आज एघारौ म्याचमा दिल्ली डेयर डेभिल्स र चेन्नई सुपर किंग्सबीच प्रतिस्पर्धा हुँदैछ । दिल्ली र चेन्नई बीचको खेल नेपाली समयअनुसार साँझ पौने ८ बजे दिल्लीमा सुरु हुने छ । दिल्ली वीरेन्द्र सेहवाग र चेन्नाई महेन्द्रसिंह धोनीको कप्तानीमा मैदानमा उत्रने छ ।
यसअघि गएराती सम्पन्न डेक्कन चार्जस र मुम्बई इन्डियन्स बीचको खेलमा मुम्बई इन्डियन्सले ५ विकेटको रोमाञ्चक जित दर्ता गरेको छ । अन्तिम बलमा छक्का प्रहार गर्दै मुम्बईले लक्ष्य भेट्टाएको हो । डेक्कन चार्जर्सले निर्धारित २० ओभरमा ९ विकेटको क्षतिमा १ सय ३९ रनको चुनौती पेश गरेको थियो । मुम्बईले अन्तिम बलसम्ममा ५ विकेटको क्षतिमा १सय ४२ रन बनाएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लन्डन । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा म्यानचेस्टर युनाईटेडले पुनरागमन जित निकालेको छ । गएराति भएको खेलमा युनाईटेडले १० खेलाडीमा सिमित

लन्डन । म्यानचेष्टर युनाइटेड रोमालाई पराजित गर्दै युईएफए युरोपा लिगको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । त्यसैगरी स्पेनिस क्लब भिल्लारियल आर्सनललाई

लन्डन । इंग्लिस क्लब चेल्सीले यूईएफए च्याम्पियन्स लिग फुटबलको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । गएराति भएको सेमिफाइनलको दोस्रो लेगमा रियल

जोसे मोरिन्हो इटालियन क्लब रोमाको प्रशिक्षकमा नियुक्त भएका छन् । टोटनह्यामको प्रशिक्षकबाट बर्खास्त भएका जोसे केही हप्ता भित्रै रोमाको प्रशिक्षकमा