नेपालगञ्जको भेरी अञ्चल अस्पतालमा तनाव

२८ चैत्र २०६८, मंगलवार ०९:१४ मा प्रकाशित

नेपालगञ्ज, २८ चैत । नेपालगञ्जको भेरी अञ्चल अस्पतालमा अस्पतालका सुपरिटेण्डन्डले रातको बेला बिरामी निकाल्न थालेको विषयमा अहिले तनाव उत्पन्न भएको छ । आज बिहान ३ बजे एक्कासी अस्पतालको गाईनी वार्डमा प्रवेश गरेका मेडिकल सुपरिटेण्डेण्ड डा. नरेन्द्र रायले गाईनि वार्डमा काम गर्ने डा. नभएको र बिरामीलाई उपचार गर्न नसक्ने बताउँदै ताला लगाउन कस्सिएका थिए । मेडिकल सुप्रिडेण्डेन्ड बिरामी निकाल्न थालेपछि गम्भिर प्रकृतिका बिरामीहरु उपचारका लागि नेपालगञ्जको शिक्षण अस्पतालमा पुगेका छन । सुपरिटेण्डेण्डको व्यवहारबाट आक्रोशित बिरामीका आफन्तले अहिले प्रसुति वार्डमै डाक्टरहरुलाई घेराबन्दी गरेका छन् । केही महिना पहिले मात्र मेडिकल सुपरिटेण्डेण्ड बनेका राय यसअघि अस्पतालका मनोवैज्ञानिक डाक्टर पनि हुन् । बिरामीका आफन्तले होहल्ला मच्चाएपछि अहिले जिल्ला प्रशासन कार्यालय बाँकेको पहलमा बिरामीका आफन्त र डाक्टरहरूबीच छलफल चलिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो चौबीस घण्टामा थप ३ हजार ३८३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ। स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार १०

काठमाडौं । सरकारले नेपाल विद्युत् प्राधिकरणको कार्याकारी निर्देशकमा कुलमान घिसिङलाई फेरि ल्याउने तयारी गरेको छ । पछिल्लो समय विद्युत आपुर्तिमा

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले विभिन्न ४१ वटा राजनीतिक दलको दर्ता खारेज गरेको छ । आयोगले खारेज भएका प्रत्येक राजनीतिक दललाई

काठमाडौँ । पछिल्लो समय राष्ट्रिय ट्रमा सेन्टरमा उपचार गर्न आउने बिरामी बढेका छन् । दुई महिनाअघि यस अस्पतालको बहिरङ्ग सेवामा