मन्त्रिमण्डलको आकार ४९ सदस्यीय;यादव र अहमद दुई नयाँ मन्त्री थपिए

२७ चैत्र २०६८, सोमबार १८:३३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २७ चैत । प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईले मधेसी जनअधिकार फोरम गणतान्त्रिकका राजकिशोर यादवलाइ सूचना तथा सञ्चार मन्त्री र इकवाल अहमदलाई कृषि तथा सहकारी मन्त्रीमा सपथ खुवाएका छन् । । आन्तरिक बिवादमा रहेको फोरम गणतान्त्रिककले दुई मन्त्रीलाई सिफारीस गरेपछि प्रधानमन्त्री भट्टराईले राष्ट्रपति रामवरण यादवको उपस्थितीमा राजकिशोर यादवलाई सूचना तथा सञ्चार मन्त्री र इकवाल अहमदलाई कृषि तथा सहकारी मन्त्रीमा सपथ दिलाउनु भएको हो । सञ्चारमन्त्रीमा सपथ लिएका यादव फोरम गणतान्त्रिकका कार्यबहाक अध्यक्ष हुन् । मन्त्री भएका यादव र अहमद दुबै सभासद समेत हुन् । यस अघिका मन्त्री जयप्रकाश प्रसाद गुप्ता भ्रष्टाचारको अभियोगमा सजाय पाएर जेल चलान भएपछि सञ्चारमन्त्रालय रिक्त रहेको थियो भने कृषि मन्त्री नन्दनकुमार दत्तलाई भने पार्टीले फिर्ता बोलाएपछि प्रधानमन्त्रीले पदबाट बर्खास्त गरेका थिए ।

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

बुटवल । गत शुक्रबारबाट सम्पर्कविहीन भएकी लुम्बिनी प्रदेशसभा सदस्य विमलाकुमारी खत्री वलीको अदृष्य स्थानबाटै प्रेस विज्ञप्ति बाहिर आएको छ ।

जनकपुरधाम । महोत्तरीको लोहरपट्टी नगरपालिका ७ भ्रमरपुराकी २६ वर्षीया सुजिता ठाकुर हत्या मुद्दामा उनका बुबासहित थप तीनजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको

काठमाडौं । दार्चुलाको महाकाली नदीमा व्यास गाउँपालिका–२ का जयसिंह धामी बेपत्ता भएको घटनालाई लिएर युवा संघले काठमाडौंस्थित भारतीय राजदूतावासको कार्यालय

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डका कारण देशमा राजनीतिक संकट उत्पन्न भएको आरोप