मन्त्रिमण्डलको आकार ४९ सदस्यीय;यादव र अहमद दुई नयाँ मन्त्री थपिए

२७ चैत्र २०६८, सोमबार १८:३३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २७ चैत । प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईले मधेसी जनअधिकार फोरम गणतान्त्रिकका राजकिशोर यादवलाइ सूचना तथा सञ्चार मन्त्री र इकवाल अहमदलाई कृषि तथा सहकारी मन्त्रीमा सपथ खुवाएका छन् । । आन्तरिक बिवादमा रहेको फोरम गणतान्त्रिककले दुई मन्त्रीलाई सिफारीस गरेपछि प्रधानमन्त्री भट्टराईले राष्ट्रपति रामवरण यादवको उपस्थितीमा राजकिशोर यादवलाई सूचना तथा सञ्चार मन्त्री र इकवाल अहमदलाई कृषि तथा सहकारी मन्त्रीमा सपथ दिलाउनु भएको हो । सञ्चारमन्त्रीमा सपथ लिएका यादव फोरम गणतान्त्रिकका कार्यबहाक अध्यक्ष हुन् । मन्त्री भएका यादव र अहमद दुबै सभासद समेत हुन् । यस अघिका मन्त्री जयप्रकाश प्रसाद गुप्ता भ्रष्टाचारको अभियोगमा सजाय पाएर जेल चलान भएपछि सञ्चारमन्त्रालय रिक्त रहेको थियो भने कृषि मन्त्री नन्दनकुमार दत्तलाई भने पार्टीले फिर्ता बोलाएपछि प्रधानमन्त्रीले पदबाट बर्खास्त गरेका थिए ।

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न ११ वटा मुलुकमा राजदूत नियुक्तिका लागि ११ जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । मन्त्रिपरिषदको यसअघिकै बैठकले

इजराइल र प्यलोस्टाइनको हमास समुहबिचको पछिल्लो भिडन्तमा ज्यान गुमाउनेको संख्या १ सय २६ पुगेको छ । गत सोमवार पश्चिम किनारामा

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली २ जेठ २०७५ मा फर्किन सहमत भएका छन्

काठमाडौं । प्रतिसिलिन्डर ४ सय रुपैयाँमा किनेको अक्सिजनलाई कतिसम्ममा बेच्न पाइन्छ ? कालोबजारीसम्बन्धी ऐनले २० प्रतिशतसम्म नाफा लिन छुट दिन्छ।