राष्ट्रपति अस्वस्थ, उपचारका लागि जापान लैजाने तयारी

२ असार २०७०, आईतवार ०८:१० मा प्रकाशित

काठमाडौं, २ असार । राष्ट्रपति डा. रामवरण यादवलाई उपचारको लागि जापान लैजाने तयारी भइरहेको शितल निवास स्रोतले जनाएको छ । विगत आठ-दश दिनयता खाना नरुच्ने र अपचको समस्यासमेत देखिन थालेपछि गत शुक्रबार टिचिङ अस्पतालमा उहाँको एमआरआई गराइएको थियो । एमआरआईबाट ठूलो आन्द्रामा घाउ देखिएकाले थप परीक्षणका लागि जापान लैजान लागिएको हो । चिकित्सकहरुले आन्द्राको घाउ क्यान्सर पनि हुनसक्ने भएकोले लापर्वाही गर्न नहुने भन्दै रोगको निदान तथा उपचारका लागि विदेश लैजान सल्लाह दिएको बताइएको छ । सामान्य नागरिक भइदिएको भए नेपालभित्रै रोग पत्ता लगाउने कोशिस गर्न सकिन्थ्यो तर राष्ट्रपतिको भएकाले बाहिर पठाउन बेस भएको तर्क सम्बन्धित चिकित्सकहरुले दिएको राष्ट्रपति कार्यालयका कर्मचारीहरुले उल्लेख गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा गत २४ घण्टामा ७३६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । १९ हजार ५ सय ३९

काठमाडौँ । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) नेपालले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको शपथ बदर गर्न माग गरेको छ । जसपा नेपालका

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सफतविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट पेश भएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीलाई शुक्रबार राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

प्रयागराज । भारतको उत्तर प्रदेशका प्रहरीहरु अहिले गङ्गा नदीका किनारामा बालुवाले अलिअलि छोपछाप पारिएका शवको अनुसन्धान गर्न खटिएको छ ।