कटि्रना-सलमान रोमान्स

१ असार २०७०, शनिबार १९:२८ मा प्रकाशित

काठमाडौं। एकपटक घनिष्ट रुपमा प्रगाण बनेको प्रेम छुटेपछि पछि पानी बारबारनै भयो। निकै लामो समय त बोलचालनै भएन। एकले अर्कालाई शत्रु जस्तै माने। यो प्रेम थियो भारतीय नायक नायीका सलमान खान र कटि्रना कैफको विचित्र प्रेम। यस्तो सम्बन्धले उनीहरू र उनीहरूका नातागोता दुःखी हुनु त स्वभाविकै थियो फ्यानहरूलाई समेत दुःखित बनाएको थियो। तर सलमान खान र कटि्रना कैफका फ्यानहरूका लागि अब भने खुसीको खबर छ। सलमान खानले आफ्नी पूर्वप्रेमीका कटि्रना कैफसँग एउटा आइटम नम्बरमा तालमा ताल मिलाउने भएका छन्। उक्त गीत सावन कुमार ताकद्को फिल्ममा समावेश गरिने भएको छ र यो गीतका लागि फिल्मका निर्देशकले खान र कैफ दुबैलाई आग्रहह गरिसकेको बताएका छन्।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । कोरोना संक्रमण दर बढेसँगै सरकारले फिल्म हल बन्द गरे पनि फिल्म छायांकनमा भने रोक लगाएको छैन । स्वास्थ्य

काठमाडौं । साउथ स्टार धनुष र उनकी पत्नी ऐश्वर्या रजनीकान्त हाल अलग्गिएको घोषणाले चर्चामा छन् । उनीहरूले सामाजिक सञ्जालबाट आफूहरू

काठमाडौं । फिल्ममा आइटम गीत निकै रुचाइने गरिएको छ । एक आइटम नम्बरका लागि अभिनेत्रीहरु करोडौं रुपैंयाँ पारिश्रमिक लिन्छन् ।

काठमाडौं । दक्षिण भारतीय फिल्म उद्योगका लोकप्रिय जोडी अभिनेत्री सामन्था रुथ प्रभु र अभिनेता नागा चैतन्यले सन् २०२१ अक्टोबर २