गायक बराल हनुमानढोकामा !

१ असार २०७०, शनिबार १२:२० मा प्रकाशित

काठमाडौं, १ असार । गायक यम बराल लैनचउरस्थित भेनस क्यासिनोबाट पक्राउ परेका छन् । शुक्रबार राती भेनस क्यासिनोभित्र जुवा खेलिरहेको अवस्थामा पक्राउ परेका बराललाई काठमाडौं जिल्ला अदालतले अनुसान्धानका लागि पाँच दिन हिरासतमै राख्ने आदेश दिएको छ। बरालसँगै भेनस क्यासिनोका कर्मचारीलाई पनि प्रहरीले जुवा ऐन अनुसार कारवाही अघि बढाउने तयारी पनि गरेको बताइएको छ। महानगरीय प्रहरी प्रभाग दरबारमार्गबाट खटिएका प्रहरीटोलीबाट पक्राउ परेका बराललाई यतिबेला हनुमानढोकामा राखिएको छ ।
आधुनिक गित गायनमा राम्रैसँग जमिरहेका गायक बरालको आर्थिक अवस्था बिग्रिएको सन्दर्भ पछिल्ला वर्षहरुमा सञ्चारमाध्यममा समाचारका विषय बनेका थिए । आर्थिक अवस्था सन्तुलनमा राख्न नसकेकै कारण उनी अमेरिका पलायन भएको प िउनीनिकटका व्यक्तिहरु बताउने गर्दथे । यसबीच अमेरिका जाने आउने गरेका बराल क्यासिनोमा लहसिएको बारे भने सार्वजनिक तवरमा खासै जानकारी थिएन । भेनस क्यासिनोबाट उनी जुवा रंगेहात पक्राउ परेको समाचार सार्वजनिक भएपछि उनका प्रशंसकहरु निरास भएका छन् ।
स्मरण रहोस्, नेपालको कानुनअनुसार नेपालीले क्यासिनोमा पसेर जुवा खेल्नु र खेलाउनु दुवै गैरकानुनी कार्य हुन्।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले अविश्वास प्रस्तावबाट आफूलाई हटाएर देखाउन चुनौती दिएका छन् । उनले प्रतिनिधि सभा विघटन गर्ने

काठमाडौ । नेपालमा आइतबार थप ७८ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । यो संगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या २ लाख

काठमाडौ । न्यायाधीशकी श्रीमती ब्राउन सुगरसहित पक्राउ परेकी छिन् । उच्च अदालत सुर्खेतका न्यायाधीश मदन पोखरेलको श्रीमती तुलसीपुर उपमहानगरपालिका–५ निवासी

३९औं मगर स्थापना दिवसको अवसरमा मगर संघ बागलुङ नगर समितिले बागलुङ बजारमा निकालेको -यालीमा सहभागीहरु । तस्वीर: खेमराज गौतम