बुटवलमा पुस्तक प्रदर्शनी हुने

३१ जेष्ठ २०७०, शुक्रबार ११:२६ मा प्रकाशित

रुपन्देही, ३१ जेठ । रुपन्देही विद्यार्थी सञ्जालको आयोजनामा असार १ देखि ४ गतेसम्म वृहत शैक्षिक तथा पुस्तक प्रदर्शनी हुने भएको छ । शैक्षिक तथा पठन संस्कृतिको विकासमा टेवा पु¥याउने उदेश्यले बुटवलको कान्ती सभागृहमा आयोजना हुने प्रर्दशनीको चर्चित हास्यकलाकार तथा लेखक हरिवंश आचार्य र डा.रवीन्द्र समिरले उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम रहेको बताइएको छ ।
असार २ गते मदन पुरस्कार विजेता ‘सेतो धर्ती’का लेखक अमर न्यौपाने र समर लभका लेखक सुविन भट्टराईसँग साक्षात्कार कार्यक्रम राखिएको बुटवलमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरि जानकारी गराइयो । त्यस्तै असार ३ गते २४ रिलका लेखक भुपीन र अन्य लेखकसँग साक्षात्कार कार्यक्रम राखिएको पनि जनाइएको छ । प्रदर्शनीमा शैक्षिक संस्था र पुस्तक प्रकाशक तथा विक्रेता गरि २५ देखि करिव ३० स्टल रहने सञ्जालका अध्यक्ष अर्जुन खनालले जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं।निर्वाचन घोषणाको सवालमा सत्तारूढ गठबन्धन संविधान र कानूनको परिपालना भन्दा पनि बढी नाफा र घाटाको जोडघटाउमा लागेको छ । कानून

दाङ। कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्नका लागि दाङमा अग्रपंक्तिमा रहेर काम गर्नेहरूलाई खोप दिन थालिएको छ । स्वास्थ्यकर्मी, सपाइकर्मी, सुरक्षाकर्मी र सञ्चारकर्मीलाई

सुर्खेत। कर्णालीका मुख्यमन्त्री जीवनबहादुर शाहीले आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गरेका छन् । मुख्यमन्त्री भएको करिब चार महिनापछि आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक

दाङ। कोरोना संक्रमण दर बढ्दै जाँदा नागरिक स्तरबाट भने स्वास्थ्य सुरक्षा मापदण्ड पालनामा गम्भीर लापर्वाही देखिएको छ । स्वास्थ्य क्षेत्रका जानकारहरूले कोरोना संक्रमणबाट