निर्वाचनको माहोल बनाउने जिम्मा एमाओवादी पार्टीको : प्रचण्ड

२६ जेष्ठ २०७०, आईतवार २०:२८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २६ जेठ । एमाओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले कांग्रेस, एमाले र वैद्य समू निर्वाचन भाँड्न उद्यत् रहेको बताएका छन् । आजदेखि सुरु भएको एमाओवादी केन्द्रिय समितको बैठकमा उनले यस्तो धारणा प्रस्तुत गरेको बताइएको छ ।
चुनाव भाँड्ने शक्तिहरुको नामै किटान नगरे पनि  कांग्रेस, एमाले र मोहन वैद्य नेतृत्वको नेकपा(माओवादीतर्फ इंगित रहेको प्रष्टै बुझिने भाषामा प्रचण्डले आरोप लगाएका बैठकमा सहभागी एक नेताले जानकारी दिए । वर्तमान परिवेशमा चुनावको विकल्प नरहेको उल्लेख गर्दै चुनावी वातावरण बनाउन अब आफ्नो पार्टीले भूमिका खेल्नुपर्ने तर्क प्रचण्डले गरेका थिए ।
उता, निर्वाचन कानुनमा सहमति जुटाउन बसेको उच्चस्तरीय राजनीतिक समितिको बैठक आइतबार पनि टुंगोमा पुगेन । थ्रेस होल्डलगायतका विवादित विषयमा दलीय अडान यथावत रहेकाले बैठक निष्कर्षविहीन टुंगिएको बताइएको छ । दलहरुबीच बैठक सोमबार दिउँसो फेरि बस्नेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी दाहाल-नेपाल समूहका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले नेकपा पार्टी विवादबारे सर्वोच्चबाट आएको फैसला अपेक्षा गरेभन्दा फरक

काठमाडौं । कोभिड–१९ बाट विदेशमा यस साता थप दुई नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली सङ्घअन्तर्गतको स्वास्थ्य समितिका संयोजक

काठमाडौं । नेकपा संसदीय दलको नेताबाट केपी ओलीलाई हटाएर पुष्पकमल दाहाललाई चयन गरिएको पत्र संसद सचिवालयले दर्ता गर्न अस्वीकार गरेको

काठमाडौँ । सर्वोच्च अदालतले केपी शर्मा ओली र पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको नेतृत्वमा रहेको पार्टीको नाम नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी(नेकपा) राख्ने निर्वाचन