मन्त्री क्वार्टरमा बत्तीको लाइन काटियो

२६ जेष्ठ २०७०, आईतवार १४:४२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २६ जेठ । त्रिसुली ३ ए आयोजनाको क्षमता बढाउन गरिएको सरकारी निर्णयको बिरोध जनाउँदै आएका प्राधिकरणका कर्मचारीले पुल्चोकस्थित मन्त्री क्वाटरमा विजुलीको लाइन काटेर बिरोध जनाएका छन् । उक्त आयोजनाको क्षमता बढाउन गरिएको निर्णयको विरोधमा कर्मचारीहरुले बिरोधको नयाँ शैली अपनाएका हुन् ।
टेकुस्थित शव वे स्टेशनबाट आइतबार बिहान दुई घण्टाको लागि लाइन काटिएको हो । आन्दोलनरत कर्मचारीहरुले मन्त्री क्वाटरमा धर्नासमेत दिए । उनीहरुले आफ्नो माग पूरा नभए विद्युत कटौती समय थप गर्ने चेतावनी दिएका छन् ।
प्राधिकरण संचालक समितिले टेन्डर र कानुनविपरित आर्थिक प्रलोभनमा पारेर आयोजनाको क्षमता ६० बाट ९० बनाउने निर्णय गरेको आरोप विद्युत् प्राधिकरणका कर्मचारीहरुले लगाउँदै आएका छन् । ती संगठनहरुले आइतबारदेखि तीनदिनसम्म प्राधिकरणका देशभरका कार्यालयमा बिहान १० बजेदेखि बेलुका ५ बजेसम्म कामकाज ठप्प पार्ने कार्यक्रम समेत अघिसारेका छन् । उनीहरुको यस कदमलाई कतिपयले भने विकासका काममा कर्मचारीको अनावश्यक हस्तक्षेप भन्ने टिप्पणी पनि गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । वर्तमान राजनीतिको किंग मेकर मानिएको नेपाली कांग्रेसले अझै प्रष्ट धारणा सार्वजनिक गरेको छैन । हिजो संसदीय दलको बैठकपछि

हङकङ । चीनको उच्च कानून निर्माता निकाय नेशनल पिपुल्स कांग्रेस एनपीसीले हङकङमा राष्ट्रवादीले मात्रै शासन गर्न पाउने योजना सार्वजनिक गरेको

धनगढी उपमहानगरपालिकाका प्रमुख नृपबहादुर वडले नेपाल प्रेस युनियन डोटी शाखाले स्थापना गरेको ‘तेजु स्मृति अक्षय कोष’ स्थापनाका लागि आर्थिक सहयोग

चितवनको रामपुरस्थित एक फर्निचर उद्योगमा शुक्रबार राति आगलागी भएको छ । भरतपुर महानगरपालिका–१९ रामपुरस्थित मधु सापकोटाको अनुपम फर्निचर उद्योगमा आगलागी