मन्त्री क्वार्टरमा बत्तीको लाइन काटियो

२६ जेष्ठ २०७०, आईतवार १४:४२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २६ जेठ । त्रिसुली ३ ए आयोजनाको क्षमता बढाउन गरिएको सरकारी निर्णयको बिरोध जनाउँदै आएका प्राधिकरणका कर्मचारीले पुल्चोकस्थित मन्त्री क्वाटरमा विजुलीको लाइन काटेर बिरोध जनाएका छन् । उक्त आयोजनाको क्षमता बढाउन गरिएको निर्णयको विरोधमा कर्मचारीहरुले बिरोधको नयाँ शैली अपनाएका हुन् ।
टेकुस्थित शव वे स्टेशनबाट आइतबार बिहान दुई घण्टाको लागि लाइन काटिएको हो । आन्दोलनरत कर्मचारीहरुले मन्त्री क्वाटरमा धर्नासमेत दिए । उनीहरुले आफ्नो माग पूरा नभए विद्युत कटौती समय थप गर्ने चेतावनी दिएका छन् ।
प्राधिकरण संचालक समितिले टेन्डर र कानुनविपरित आर्थिक प्रलोभनमा पारेर आयोजनाको क्षमता ६० बाट ९० बनाउने निर्णय गरेको आरोप विद्युत् प्राधिकरणका कर्मचारीहरुले लगाउँदै आएका छन् । ती संगठनहरुले आइतबारदेखि तीनदिनसम्म प्राधिकरणका देशभरका कार्यालयमा बिहान १० बजेदेखि बेलुका ५ बजेसम्म कामकाज ठप्प पार्ने कार्यक्रम समेत अघिसारेका छन् । उनीहरुको यस कदमलाई कतिपयले भने विकासका काममा कर्मचारीको अनावश्यक हस्तक्षेप भन्ने टिप्पणी पनि गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । देशभरका ६ महानगरपालिकामा सत्तारुढ गठबन्धनले अधिकांशमा अग्रता बढाइरहेको छ । पछिल्लो मत परिणामअनुसार पाँच महानगरमा गठबन्धनको अग्रता छ भने

कैलाली । कैलालीको धनगढी उपमहानगरपालिकामा स्वतन्त्र उम्मेदवार गोपाल हमालले आफ्नो अग्रतालाई झन फराकिलो बनाउँदै लगेका छन् । २३ हजार २२३

झापा । झापामा एक नगरपालिकासहित चार स्थानीय तहको अन्तिम नतिजा सार्वजनिक भएको छ । बुधबार बिहानसम्म चार स्थानीय तहको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक

काठमाडौं । भरतपुर महानगरपालिका प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी मेयर उम्मेदवार रेनु दाहालले फराकिलो अग्रता लिएकी छन् । पछिल्लो सार्वजनिक मतपरिणमअनुसार गठबन्धनकी