२६ जेष्ठ २०७०, आईतवार १४:४५ मा प्रकाशित

मन्त्री क्वार्टरमा बत्तीको लाइन काटियो
काठमाडौ, २६ जेठ । त्रिसुली ३ ए आयोजनाको क्षमता बढाउन गरिएको सरकारी निर्णयको बिरोध जनाउँदै आएका प्राधिकरणका कर्मचारीले पुल्चोकस्थित मन्त्री क्वाटरमा विजुलीको लाइन काटेर बिरोध जनाएका छन् । उक्त आयोजनाको क्षमता बढाउन गरिएको निर्णयको विरोधमा कर्मचारीहरुले बिरोधको नयाँ शैली अपनाएका हुन् ।
टेकुस्थित शव वे स्टेशनबाट आइतबार बिहान दुई घण्टाको लागि लाइन काटिएको हो । आन्दोलनरत कर्मचारीहरुले मन्त्री क्वाटरमा धर्नासमेत दिए । उनीहरुले आफ्नो माग पूरा नभए विद्युत कटौती समय थप गर्ने चेतावनी दिएका छन् ।
प्राधिकरण संचालक समितिले टेन्डर र कानुनविपरित आर्थिक प्रलोभनमा पारेर आयोजनाको क्षमता ६० बाट ९० बनाउने निर्णय गरेको आरोप विद्युत् प्राधिकरणका कर्मचारीहरुले लगाउँदै आएका छन् । ती संगठनहरुले आइतबारदेखि तीनदिनसम्म प्राधिकरणका देशभरका कार्यालयमा बिहान १० बजेदेखि बेलुका ५ बजेसम्म कामकाज ठप्प पार्ने कार्यक्रम समेत अघिसारेका छन् । उनीहरुको यस कदमलाई कतिपयले भने विकासका काममा कर्मचारीको अनावश्यक हस्तक्षेप भन्ने टिप्पणी पनि गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । अभिनेतृ रेखा थापाले नेकपाका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’सँग भेट गरेकी छन् । उनले समाजिक संजाल फेसबुकमा विप्लवसँग भएको

काठमाडौं । नेकपाबाट राष्ट्रियसभा, प्रतिनिधिसभा र स्थानीय तहमा निर्वाचित ४६ जनप्रतिनिधि छन्। जब कि सर्वोच्च अदालतको आइतबारको आदेशले नेकपा एकीकरण

सुर्खेत । मध्यपश्चिमाञ्चल विश्वविद्यालयको कानून सङ्काय स्कूल अफ ल कार्यक्रमका निर्देशकसहित चार उपप्राध्यापकले संयुक्त राजीनामा दिएका छन्। यही फागुन १७–१९

काठमाडौं । सर्वोच्च अदालतले नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) र नेकपा (माओवादी केन्द्र)लाई एकता पहिलेकै अवस्थामा ब्यूँताएपछि पार्टी कार्यालय पनि पहिलेकै