धनसम्पत्तिसँगै यौन लुट्ने लुटेरा जेलमा

२६ जेष्ठ २०७०, आईतवार ०८:०१ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २६ जेठ । आकर्षक रोजगारका लागि महिला उम्मेदवारको आवश्यकतासम्बन्धी विज्ञापन अखबारमा प्रकाशित गराउने अनि अन्तर्वार्ताका लागि कुनै होटलमा बोलाएर सम्पर्कमा आएका युवतीको यौनशोषण गर्नेदेखि उल्टै नगद र मोवाइल लुट्ने धन्दामा लागेको एक अपराधी प्रहरीको फन्दामा परेको छ । उल्लेखित प्रकृतिको घटना घटाउँदै युवतीलाई होटलको सौचालयमा थुनेर फरार हुने घटना राजधानी लगायत मोफसलका कतिपय स्थानमा समेत घटेको प्रकाशमा आएका थिए । पछिल्लो घटनाचाहिँ पोखराको हो ।
जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीबाट प्राप्त विवरणअनुसार पोखरामा पछिल्लोपटक एक स्थानीय पत्रिकामा विज्ञापन दिई अन्तरवार्ताका लागि भन्दै होटलको कोठामा बोलाएर डर, त्रास र धाकधम्की देखाएर युवतीको गरगहना लुट्ने काभ्रे जिल्ला चचाँल गणेशस्थान गाविस ६ घर भई मकवानपुर हेटौडा–९ सिमेण्ट टोल बस्ने वर्ष ३१ का पुष्कर खड्का पुर्पक्षका लागि जेल चलान भएका छन् । अभियुक्त खड्कालाई प्रहरीले गत वैशाख २५ गते पक्राउ गरेको थियो । यस अघि उनले पोखरामा दुईजना युवतीहरुलाई मोडलिङको नाममा अन्तरवार्ता लिन भनी होटलमा बोलाई लुटपाट गरी बाथरुममा थुनेर भागेको अनुसन्धानले पुष्टि गरेको बताइएको छ । खड्काले ती मध्ये एकजना युवतीको स्कुटर समेत लिएर भागेका थिए ।
काठमाडौंमा पक्राउ परेका खड्कालाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीमा ल्याई अनुसन्धान पश्चात् जिल्ला अदालत कास्कीमा पेश गरिएको थियो । जिल्ला अदालतले खड्कालाई पुर्पक्षका लागि थुनामा राखेको हो । अभियुक्त खड्का अहिले जिल्ला कारागार शाखा कास्कीमा बन्दी जीवन बिताई रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले जानकारी दिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) को टोलीले वन तथा वातावरण मन्त्री प्रेमबहादुर आले र राष्ट्रिय पुनर्निर्माण प्राधिकरणका प्रमुख कार्यकारी

काठमाडौँ । नेपालमा थप ९४ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ। बुधबार स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले दिएको जानकारीअनुसार पछिल्लो

काठमाडौं । प्रतिनिधिसभा पुनर्स्थापना भएपछि प्रचण्ड नेपाल नेकपाको संसदीय दलको अनौपचारिक बैठक बसेको छ । सिंहदरबारस्थित नेकपा संसदीय दलको कार्यालयमा

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीको ओली समूहको स्थायी समिति बैठक सकिएको छ। बैठकले सर्वोच्च अदालतले गरेको फैसला स्वीकार गर्दै अदालतले