विभिन्न पार्टीका कार्यकर्ता कांग्रेसमा प्रवेश

२५ जेष्ठ २०७०, शनिबार २०:४४ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, २५ जेठ । दोश्रो संविधानसभाको निर्वाचनको तयारीको क्रममा नेपाली कांग्रेस रुपन्देहीले क्षेत्र नम्बर ३ अन्तर्गतको मानपकडी गाबिसमा शनिबार भेला तथा अन्तरसंवाद कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसका केन्दी्रय सदस्य बालकृष्ण खाँडले लोकतान्त्रिक प्रणालीमा मात्र जनउत्तरदायी सरकार सम्भब भएको बताए । उनले मुलुकको समृद्धिका लागि काँग्रेसले ठोस योजना बनाएको पनि बताए ।
सो कार्यक्रममा नेकपा एमाले, माओवादी, राप्रपा र तमलोपा पार्टीबाट गरि ५५ जना स्थानीय राजनीतिकर्मी कांग्रेसमा प्रबेश गरे । मनोहर राजभन्डारीको अध्यक्षतामा भएको सो कार्यक्रममा चिरञ्जीबी जोशी, फणिन्द्र शर्मा, केशरमणि अर्याल, यमबहादुर खत्री लगायतका अगुवा कार्यकर्ताले प्रशिक्षण दिएका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

चितवन । नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री डा. शशाङ्क कोइरालाले नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) को दाहाल–नेपाल समूहसँग मिलेर जानुपर्ने धारणा राखेका छन्।

दमौली । नारी दिवसका अवसरमा तनहुँको देवघाट गाउँपालिकाले श्रीमतीले श्रीमान् बोकेर दौडिने प्रतियोगिता आयोजना गर्ने भएको छ । एक सय

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेसले संसदीय दलको बैठक बोलाएको छ । आगामी शुक्रवार दिउँसो १ बजे संघीय संसद् भवन नयाँबानेश्वरस्थित ल्होत्से

न्यूयोर्क । रुसी विपक्षी नेता अलेक्सी नाभाल्नी विष प्रकरणमा अमेरिकाले रुसका शीर्ष अधिकारीमाथि प्रतिबन्ध लगाएको छ । अमेरिकाले रुसका शीर्ष