सिटौलाले पनि गरे निर्वाचन तिथिको भविष्यवाणी

१९ जेष्ठ २०७०, आईतवार १७:५६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १९ जेठ । प्रचण्ड र झलनाथ खनालपछि भावी संविधानसभाको तिथिबारे भविष्यवाणी गर्ने कृष्ण सिटौला तेस्रा व्यक्ति बनेका छन् । नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री समेत रहेका सिटौलाले आइतबार प्रेस यूनियन मोरङले बिराटनगरमा आयोजना गरेको एक कार्यक्रमबीच मंगलबारभित्रमा संविधानसभा चुनावको मिति तोकिने दाबी गरे । सिटौलाका अनुसार आगामी मंसिरको पहिलो साता नै नेपालमा चुनाव हुनेछ ।
मंसिरको पहिलो साता संविधान सभाको निर्वाचन गर्न सवै दल सहमत भइसकेकाले सोमवार वस्ने उच्चस्तरीय राजनीतिक संयन्त्रको बैठकले दलहरुको सहमतिमा निर्वाचनको मिति घोषणा हुने दावी सिटौलाको छ । स्मरण रहोस्, कांग्रेस सभापतिले चुनावको सुनिश्चितताका लागि रेग्मीले प्रधानन्यायाधीशबाट राजीनामा दिनुपर्ने बताउन थालेका छन् भने उपसभापति पौडेल तत्काल निर्वाचनको मिति तोक्न नहुने पक्षमा उभिँदै आएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

देशभर पछिल्लो २४ घण्टामा थप चार हजार ९६१ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । यो सङ्ख्या शनिबार देखिएको नयाँ

काठमाडौं । संघीय संसद्अन्तर्गत प्रतिनिधिसभाको बैठक आगामी १६ माघमा बोलाइएको छ । यसअघि ३ माघमा बस्ने गरी बोलाइएको बैठक कोभिड

नेपाल सरकारले महाकाली नदीपूर्वका लिम्पियाधुरा, कालापानी र लिपुलेकका सम्बन्धमा आफ्नो धारणा सार्वजनिक गरेको छ । सञ्चार तथा सूचना प्रविधि मन्त्रालयमा

काठमाडौं- विसं १९९० माघ २ गते दिउँसो २:२४ बजे भूकम्प गएको सम्झनामा आज देशभर विभिन्न कार्यक्रम आयोजना गरी आज २४औँ