असारमा आउने बजेट पपुलिस्ट नहुने अर्थमन्त्रीको कथन

१६ जेष्ठ २०७०, बिहीबार १२:५८ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, १६ जेठ । अर्थमन्त्री शंकर कोइरालाले असारको अन्तिम साता पुर्णआकारको बजेट आउने बताएका छन् । असारमा बजेट आउनेमा आश्वस्त पार्दै उनले तर त्यो बजेट राजनितिक दलहरुले ल्याउने जस्तो पपुलिस्ट भने नहुने बताए । आन्तिरिक राजश्व कार्यलय भैरहवाको नवनिर्मित भवनको उद्घाटन गर्दै मन्त्री कोइरालाले असारको अन्तिम साता बजेट ल्याउने तयारीमा सरकार जोडतोडले लागेको उल्लेख गर्दै बजेटमा उर्जालाई बिशेष प्राथामिकता दिएको बताउँदै देशको मुख्य एजेन्डा नै बजेट भएकोले सरकारले बजेटलाई विकासको मेरुदन्डको रुपमा रहेको बताएका छन् ।  रुपन्देहीमा रहेको गौतमबुद्ध विमानस्थल छिट्टै निर्माण गर्न सुरु गरिने बताउँदै राष्ट्रिय रुपमा पहिलेदेखि सुरु हुन थालेको कार्य बजेटको अभावमा  नरोकिने बताए ।  रुपन्देहीमा सञ्चालित क्रसरले राष्ट्रिय रुपमा चर्चित समस्या भएकाले राजनीतिक  दलहरुसँग छलफल गरि नीति बनाएर छिटो सञ्चालनमा ल्याउने अर्थमन्त्रीले जनाए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं।निर्वाचन घोषणाको सवालमा सत्तारूढ गठबन्धन संविधान र कानूनको परिपालना भन्दा पनि बढी नाफा र घाटाको जोडघटाउमा लागेको छ । कानून

दाङ। कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्नका लागि दाङमा अग्रपंक्तिमा रहेर काम गर्नेहरूलाई खोप दिन थालिएको छ । स्वास्थ्यकर्मी, सपाइकर्मी, सुरक्षाकर्मी र सञ्चारकर्मीलाई

सुर्खेत। कर्णालीका मुख्यमन्त्री जीवनबहादुर शाहीले आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गरेका छन् । मुख्यमन्त्री भएको करिब चार महिनापछि आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक

दाङ। कोरोना संक्रमण दर बढ्दै जाँदा नागरिक स्तरबाट भने स्वास्थ्य सुरक्षा मापदण्ड पालनामा गम्भीर लापर्वाही देखिएको छ । स्वास्थ्य क्षेत्रका जानकारहरूले कोरोना संक्रमणबाट