‘थ्रेस होल्ड’ छोड्न मिल्दैन : माधव नेपाल

१६ जेष्ठ २०७०, बिहीबार ०७:०५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १६ जेठ । थ्रेस होल्डको विवादले निर्वाचनको मिति घोषणा गर्ने काम नै विथोलिएको परिवेशबीच नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता तथा पूर्व प्रधानमन्त्री माधवकुमार नेपालले आगामी संविधानसभा निर्वाचनमा थ्रेसहोल्डको प्रावधान राख्नैपर्ने धारणा अघिसारेका छन् । तनहुँको भिमादमा बुधबार आयोजित पार्टीको कार्यक्रममा बोल्दै नेता नेपालले संसारभर भएको व्यवस्थालाई नेपालले मात्र उपेक्षा गर्न नमिल्ने बताए ।
आफ्नो पार्टी निर्वाचन, समावेशीतालगायतका विषयमा दलहरूबीच यसअघि भएका सहमतिबाट पछि नहट्ने उल्लेख गर्दै नेता नेपालले एमाओवादी पार्टीले सहमति तोड्दै आफूखुशी कुरा गरेर राजनीतिक वातावरण बिथोल्ने काम गर्दै आएको आरोप लगाए । एमाओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालले विगतमा भएका सहमति कार्यान्वयन नगर्दा समस्या देखिएको प्रस्ट्याउन उनले विशेष प्रयत्न गरे । नेता नेपालले निर्वाचनका लागि आफ्नो पार्टीले पूर्व शर्त नराखेको बताउँदै असन्तुष्ट दलहरूलाई मिलाएर लानुपर्नेमा जोड दिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

योङ स्टार क्लबद्वारा सञ्चालित सामुदायिक रेडियो सोलु एफएमका कार्यालयमा आगलागी भएको छ । आज विहान लागेको आगलागी नियन्त्रणमा आइसकेको रेडियो

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सोमबार पोखरामा गण्डकी प्रदेशस्तरीय कार्यकर्ता भेलालाई सम्बोधन गर्नुहुने भएको छ । पार्टीको प्रदेश कमिटीले

काठमाडौ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले अविश्वास प्रस्तावबाट आफूलाई हटाएर देखाउन चुनौती दिएका छन् । उनले प्रतिनिधि सभा विघटन गर्ने

चीनसँगको अन्तर्राष्ट्रिय व्यापारिक नाका सोमबारदेखि पुनःसञ्चालन हुने भएको छ । चीनमा वसन्त उत्सव समाप्त भएसँगै ल्होसारदेखि बन्द रहेको केरुङ नाका