पन्तसँग रेग्मी कड्किँदा…

१४ जेष्ठ २०७०, मंगलवार २२:३३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १४ जेठ । हतपति प्रतिक्रिया नजनाउने खिलराज रेग्मीले गत आइतबार दलका नेताहरूलाई कडै जवाफ फर्काउनुभयो । प्रधानमन्त्रीनिवास बालुवाटारमा आइतबार चारपक्षीय संयन्त्रका प्रतिनिधि नेता तथा मन्त्रिपरिषद्का अध्यक्ष रेग्मीबीच निर्वाचन ऐन तथा चुनाव मितिको घोषणाका विषयलाई लिएर छलफल चल्दै थियो । राजनीतिक दलका नेताहरू सरकारप्रति अलिक कठोर र नकारात्मक ढङ्गले प्रस्तुत हुँदै थिए । रेग्मीचाहिँ दलहरूले चाँडो निकास दिनुपर्‍यो, सरकारको आलोचना मात्र गरेर हुँदैन भन्दै हुनुहुन्थ्यो । त्यसैबीच एक सन्दर्भमा एमाले नेता रघुजी पन्तले झोक्किएर तपाईंले राजीनामा दिनुपर्‍यो माओवादीसहितका दलहरू पनि निर्वाचनमा भाग लिन आउँछन् भन्नुभयो ।
पन्तका कुरा सुन्नेबित्तिकै रेग्मी कड्किनुभयो । उहाँले रघुजी पन्तलाई औँल्याउँदै भन्नुभयो, ‘मैले राजीनामा दिने–नदिने तपाईंले बोल्ने कुरा होइन, तपाईं सरकार गठनदेखिको प्रोसेसमा हुनुहुन्नथ्यो, तपाईंलाई केही थाहा छैन, आफूलाई थाहा नभएको विषयमा तपाईं नबोल्नु राम्रो हुन्छ ।’ यसरी रेग्मीबाट कडा जवाफ फर्केपछि पन्त केही थप बोल्ने प्रयास गर्दै हुनुहुन्थ्यो बैठकका अन्य सहभागीहरूले रोक लगाए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सत्तारुढ नेकपा विवाद नटुंगिएसम्म कांग्रेसले भावी सरकारको बारेमा निर्णय नलिने भएको छ । पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवाको निवास

काठमाडौं । विगत् १० महिनादेखि श्रीलंका कारागारमा रहेका २६ नेपाली महिला तत्काल छुट्ने सम्भावना नरहेको श्रीलंकास्थित नेपाली दूतावासले जनाएको छ

काठमाडौं । प्रतिनिधिसभा पुनःस्थापनापछि नेकपाका अध्यक्षद्वय पुष्पकमल दाहाल र माधवकुमार नेपालले भेटवार्तालाई तीव्र पारेका छन् । बिहीबार बामदेव गौतमसँगको भेटवार्तापछि

बुटवल । सेवाग्राहीसँग ५० हजार रुपैयाँ घुस लिएको आरोपमा रुपन्देहीको गैडहवामा कार्यरत सशस्त्र प्रहरीका प्रहरी निरीक्षक (इन्स्पेक्टर) सहित दुई जना