चाल्स शोभराजको विषयमा फिल्म बन्ने

१४ जेष्ठ २०७०, मंगलवार १८:०३ मा प्रकाशित

काठमाडौं । विकनी किलरको नामबाट चचिर्त कुख्यात अपराधी चाल्स शोभराजको विषयमा फिल्म बन्ने भएको छ। एक अमेरिकी नागरिकको हत्या अभियोगमा नेपालको जेलमा आजीवन कारावासको सजाय भुक्तान गरिरहेका शोभराज अन्तर्राष्ट्रिय रुपमै ख्याति कमाएका अपराधी हुन्। तर, उनको जीवनीमा आधारित भएर बन्न लागेको फिल्म भने बलिउडमा हो । फ्रान्सेली नागरिक शोभराजमाथि दक्षिण एसियाका लगभग सबै मुलुकमा विदेशी पर्यटकलाई आफ्नो शिकार बनाएको आरोप छ। उनीमाथि सुन्दर युवतीलाई आफ्नो जालमा फसाएर हत्या गर्न माहिर भएको आरोप पनि अन्तर्राष्ट्रिय स्तरमा समेत लागेको छ। बलिउडमा उनको जीवनका विषयमा बन्न लागेको फिल्मलाई पूजा भट्टले निर्माण गर्न लागेकी हुन्। जुन फिल्मको नाम ‘ब्याड’ भएको जनाइएको छ। फिल्मका निर्देशक परवाल रमन भएको भारतीय संचारमाध्यमहरूले जनाएका छन्। ‘जिस्म–२’ र ‘मर्डर–३’ जस्ता फिल्ममा काम गरिसकेका अभिनेता रणदीप हुड्डा यस फिल्ममा चाल्स शोभराजको भूमिकामा देखिन लागेको बताइएको छ । रणीपले हालैमा उक्त फिल्मको दुई दिनको सुटिङ पनि गरेको जनाइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । गायक तिलक बस्नेतको शब्द संगीतमा रहेको बिल्कुलै नयाँ म्युजिक भिडियो ‘टिकटक क्विन सुपरम्यान’ सार्वजनिक भएको छ। डान्सिङ शैलीको

काठमाडौं । लोकप्रिय गायिका अन्जु पन्तले दोस्रो विवाह गरेकी छिन् । चार वर्ष लामो प्रेम सम्बन्धलाई उनले बुधबार विवाहमा परिणत

काठमाडौं । दुई वर्ष अघि निर्माण तथा प्रदर्शन भएको चलचित्र प्रसादले व्यावसायिक सफलता हाँसिल गरेपछि अब यसको सिक्वेलका रूपमा चलचित्र

काठमाडौं । युवा गायक प्रविन राजथलाले आफ्नो नयाँ म्युजिक भिडियो ‘कान्छीको सम्झनामा’ सार्वजनिक गरेका छन् । अमेरिकामा बसेर आफ्नो संगीत