जन्ती बोकेको भारतीय जिप दुर्घटना

१४ जेष्ठ २०७०, मंगलवार १४:५२ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १४ जेठ । महोत्तरीको बर्दिबासमा जन्ती बोकेको भारतीय जीप दुर्घटना हुँदा १३ जना घाइते भएका छन् । दूर्घटनामा परेकामध्ये दुईजनाको अवस्था गंभिर रहेको बुझिएको छ । ईलाका प्रहरी कार्यालय बर्दिबासका अनुसार सिरहा जिल्लाको मिर्चैयाबाट महोत्तरीको सरपल्लो गाविसतर्फ गइरहेको भारतिय बी.आर.०६ पी.बी. १६९४ नम्बरको जन्ती बोकेको जीप बर्दिबास ९ स्थित बुद्धचौकमा अनियन्त्रित भई पल्टिँदा जीपमा सवार १३ जना जन्ती घाईते भएका हुन् । दुर्घटना सोमवार राति करीब १२ बजेतिर भएको हो । 
जीप दूर्घटनामा परेर सिरहा जिल्लाको मिर्चैया ९ रामनगर बस्ने वर्ष ३० को नागेश्वर प्रसाद साह र सोही ठाउँ बस्ने २२ वर्षीया सुशिला दवी साह गंभिर घाईते भएका छन् । घाईते दुवै जनाको अवस्था नाजुक रहेकोले राति नै विशेष उपचारको लागि दुवै जनालाई विराटनगर स्थित न्युरो अस्पताल पठाईको प्रहरीले जनाएको छ । अन्य ११ जनाको उपचार बर्दिबास बजारमै उपचार भईरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

म्याग्दी । म्याग्दीको बेनी नगरपालिका–४ फापरखेतमा बिहीबार राति भएको जिप दुर्घटनामा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने चार घाइते भएका

बुटवल । सेवाग्राहीसँग ५० हजार रुपैयाँ घुस लिएको आरोपमा रुपन्देहीको गैडहवामा कार्यरत सशस्त्र प्रहरीका प्रहरी निरीक्षक (इन्स्पेक्टर) सहित दुई जना

जिल्लाको हेटौँडा उपमहानगरपालिका–११ नवलपुरमा आज बिहानै ट्रकले ठक्कर दिँदा सफारी रिक्सा चालकको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा हेटौँडा उपमहानगरपालिका–११

प्रत्येक वर्ष माघ शुक्ल द्वादशीका दिन साँखुस्थित शालिनदी क्षेत्रमा करिब डेढ सय वर्षदेखि हुने गरेको भीमसेन जात्रा सांस्कृतिक झाँकीसहित सम्पन्न