के सलमान बिहे गर्दैछन् ?

११ जेष्ठ २०७०, शनिबार ०९:१५ मा प्रकाशित

एजेन्सी । करिब पाँच दशक उमेरनजिक पुगेका वलिवुड सुपरस्टार सलमान खानको बिबाहको चर्चाले यतिबेला वलिवुड पुनः तातेको छ । भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुमा अचानक सलमान खानले बिहे गर्न लागेको समाचार फैलिएको छ, जसअनुसार आफ्नो होम प्रोडक्सनको फिल्म सुटिङका लागि गोवामा रहेका सलमान धेरैजसो समय आफ्नी नयाँ प्रेमिका रोमानियाकी टिभी एंकर लुलिया भेन्टुरसँगै देखिने गर्छन्। 
यसपटक आफ्नो बिबाहको बारेमा सलमान निकै गम्भीर रहेको समाचारमा जनाइएको छ । हालैको एक विदेश भ्रमणका क्रममा सलमान र लुलियाको चिनाजान भएको बताइन्छ ।
उता, मिडियामा छाएको यो समाचारलाई सलमानका बुबा सलिमले भने अस्वीकार गरेका छन्। सलमान अहिले नै बिहे गर्ने पक्षमा नरहेको र यो हल्ला मात्र रहेको सलिमको कथन छ । सलमान र लुलियाको सम्बन्धबारे सोधिएको प्रश्नमा सलिमले ुकाम र यात्राको सिलसिलामा सलमानको भेट हजारौं मान्छेसँग हुन्छ, जसको बारेमा चर्चा छ ऊ सलमानको साथी मात्र हो, त्यस्तो गम्भीर कुरा केही होइनु भन्ने जवाफ दिएका छन् । तर, सलिमले जे भने पनि सलमानलाई सहरभन्दा बाहिरका पाँचतारे होटलमा लुलियासँग धेरैपटक भेटिएको चर्चा चुलिएको छ। सलमान र लुलियाबीच कस्तो खिचडी पाकिरहेको छ र उनीहरु साँच्चै बिबाह गर्दैछन् या छैनन्, केही दिनमै यस सन्दर्भको पर्दा उघ्रने समाचारमा जनाइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चर्चित टिभी निर्माता एकता कपुर ‘नागिन ६’ बाट चर्चामा आएकी छिन् । उनले यही शोका लागि अभिनेत्रीसँग सम्बन्धविच्छेद

काठमाडौं । दिवंगत अभिनेता सुशान्तसिंह राजपूतको आज ३६औं जन्मजयन्ती हो । उनको निधन १४ जुन २०२० मा भएको थियो ।

एजेन्सी । दक्षिण भारतका चर्चित अभिनेता चिरञ्जीवीकी छोरी श्रीजा पति कल्याणसँग अलग भएको खबर अहिले चर्चामा छ । श्रीजाले आफ्नो सामाजिक

काठमाडौं । कोरोनाभाइरसको बढ्दो महामारीलाई मध्यनजर गर्दै संगीतको विश्वप्रतिष्ठित अवार्ड शो ‘ग्रामी अवार्ड’ स्थगित गरिएको छ । अब यो शो