प्रचण्डको नियत खोटो रहेको महामन्त्री सिंहको दाबी

११ जेष्ठ २०७०, शनिबार ०८:४५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ११ जेठ । एनेकपा माओवादीले मुखले चुनावको कुरा गरे पनि भित्रभित्रै आगामी मंसिरमा पनि निर्वाचन हुन नदिने षड्यन्त्रमा सो पार्टीको केन्द्रिय नेतृत्व लागिरहेको आरोप नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री प्रकाशमान सिंहले लगाएका छन् । चार दलबीच सहमति भइसकेका मुद्दामा अहिले असहमति राखेर बखेडा गर्नु चुनाव बिथोल्ने षड्यन्त्र नै हो भन्दै महामन्त्री सिंहले शुक्रबार धनगढीमा आयोजित एक कार्यक्रममा एमाओवादी र त्यसका अध्यक्ष् प्रचण्डको नियत खोटो रहेको जनाए ।
नेपाल प्रेस युनियनले आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा नेता सिंहले संविधानसभामा ४ सय ९१ सभासद् रहने सहमति भएकोमा त्यसविपरीतका गतिविधि भइरहेकाले यसले निर्वाचनको वातावरणलाई बिथोल्ने स्पष्ट पारे। वर्तमान सरकारले निर्वाचनलाई प्रभावित गर्ने गरी कुनै पनि सरुवा, बढुवा र नियुक्ति गुर्न नुहने पनि उनले बताए। विघटित संधिवानसभा निर्वाचनमा काँग्रेस सबैभन्दा ठूलो दल बन्न नसेकेका कारण संविधान नबनी संविधानसभा विघटन भएको तर्क गर्दै नेता सिंहले आगामी निर्वाचनमा संविधानसभामा लोकतान्त्रिक शक्तिको बहुमत आउनै पर्ने अपरिहार्यता रहेको औंल्याए।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं।निर्वाचन घोषणाको सवालमा सत्तारूढ गठबन्धन संविधान र कानूनको परिपालना भन्दा पनि बढी नाफा र घाटाको जोडघटाउमा लागेको छ । कानून

दाङ। कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्नका लागि दाङमा अग्रपंक्तिमा रहेर काम गर्नेहरूलाई खोप दिन थालिएको छ । स्वास्थ्यकर्मी, सपाइकर्मी, सुरक्षाकर्मी र सञ्चारकर्मीलाई

सुर्खेत। कर्णालीका मुख्यमन्त्री जीवनबहादुर शाहीले आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गरेका छन् । मुख्यमन्त्री भएको करिब चार महिनापछि आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक

दाङ। कोरोना संक्रमण दर बढ्दै जाँदा नागरिक स्तरबाट भने स्वास्थ्य सुरक्षा मापदण्ड पालनामा गम्भीर लापर्वाही देखिएको छ । स्वास्थ्य क्षेत्रका जानकारहरूले कोरोना संक्रमणबाट