सरकार चुनावको मिति तोक्न व्यग्र : अध्यक्ष रेग्मी

९ जेष्ठ २०७०, बिहीबार १७:१७ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ९ जेठ । भावी चुनावबारे सर्वत्र आशंका बढिरहेको र रेग्मी सरकारले निरंकुश रुपले अघि बढ्ने लक्षण देखाएको भनी आलोचना हुन थालेको बेला चुनावी मन्त्रिपरिषद्का अध्यक्ष खिलराज रेग्मीले सरकारको एकमात्र चाहना निर्वाचन गराउनु रहेको दोहोर्याएका छन् । सञ्चारकर्मीहरुसँगको भेटमा अध्यक्ष रेग्मीले जति सक्दो छिटो चुनावको मिति तोक्न सरकार व्यग्र रहेको दाबी गरे ।
रिपोर्टस् क्लब नेपालले बिहिबार बुझाएको एक ज्ञापन पत्र बुझ्दै उनले दलहरुसँग निर्वाचनसम्बन्धी कानुनमा सहमति जुटाउने प्रयास भइरहेको जानकारी दिँदै दलहरुसँग कानुनी प्रकृयामा सहमति जुटेपछि सरकारले तत्‍काल मिति तोक्ने बताए । निर्वाचनमा जतिसक्दो धेरै सहभागिता जुटाउने र समावेशिता झल्काउने प्रयासमा सरकार रहेको रेग्मीको कथन थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । पूर्वमन्त्री कुबेर शर्माको निधन भएको छ । २०५९ सालमा पर्यटनमन्त्री भएका शर्माको ८४ वर्षको उमेरमा शुक्रबार काठमाडौंमा निधन

काठमाडौं स् गायक कृष्ण पौडेलले नयाँ गीत ‘लुकी लुकी मायाले’ सार्वजनिक गरेका छन् । उनले गायिका आरती अधिकारीको साथमा नयाँ

पाल्पा । पाल्पामा कोरोना विरुद्धको खोप लगाएका तीनजना स्वास्थ्यकर्मीमा कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ । कोरोना विरुद्धको पहिलो खोप लगाएपछि स्वास्यमा

काठमाडौं । पुस शुक्ल पूर्णिमादेखि वैदिक सनातन हिन्दू धर्मावलम्बीले घरघरमा शुरु गरेको एक महिने स्वस्थानी ब्रत आज विधिपूर्वक समापन गरिँदै