दार्चुलामा बस दुर्घटना, ७ को मृत्यु, ४० घाइते

९ जेष्ठ २०७०, बिहीबार १३:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ९ जेठ । दार्चुलामा बिहिबार विहान बस दुर्घटना भई सात जनाको ज्यान गएको छ । जिल्लाको गोकुलेश्वर ६ ठुलीशैन नकतड भन्ने स्थानमा  महेन्द्रनगरबाट दार्चुला सदरमुकाम खलङ्गाका लागि छुटेको पवनदुत यातायातको ना४ख ८२८५ नम्बरको बस सडकबाट २ सय मिटर तल खसेको प्रहरीले जनाएको छ । दुर्घटनामा तीन दर्जनभन्दा बढी घाइते भएको बताइएको छ । रातोमाटो र चिप्लोबाटो भएकाले चिप्लिएर बस पल्टिएको हो । बसमा धेरै यात्रु भएकाले उकालोमा उक्लिन समस्या भएको घाइते यात्रुहरुले बताए। साघुँरो रोड भएकोले अधिकांश सवारीसाधान मोडमा ब्याक गरेर मात्रै अगाडी बढाउने गरिन्छ ।
दुर्घटनामा परी मृत्यु हुनेमा दार्चुला खरकडा–९ का नरसिंह धामी, भारत बलुवाकोटका मोतीराम भट्ट, महादेव भट्ट, मथुरा भट्ट, दार्चुला सर्मौली–३का गोपाल सिंह खत्री, बस मालिक कृष्णदत्त भट्ट र चालक करन साउँद छन्।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । अघिल्लो स्थानीय तह निर्वाचनमा नेकपा एमालेले धनकुटामा ‘क्लिन स्वीप’ गरेको थियो । तीन नगरपालिकासहित ७ पालिका रहेको धनकुटामा

काठमाडौं । स्थानीय तह निर्वाचनको मतगणना भइरहँदा हालसम्म तीन दलले एक सयभन्दा बढी पालिकाको प्रमुख तथा अध्यक्ष आफ्नो पोल्टामा पार्न

रुपन्देही । स्थानीय तह निर्वाचनको मत परिणाम धमाधम आइरहेको छ । यसै क्रममा लुम्बिनीका १०९ मध्ये ८१ स्थानीय तहको नतिजा

ललितपुर । ललितपुर महानगरपालिकमा हालसम्म नौ वटा वडाको मतगणना हुँदा पाँच वडाको वडाध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार विजयी भएका छन् ।