एमाओवादी मिति सकिएको ऐजेरु पार्टी भएको बस्नेतको आरोप

९ जेष्ठ २०७०, बिहीबार ०७:३० मा प्रकाशित

काठमाडौं, ९ जेठ । एमाले पार्टीको कमजोरी औंल्याउनु पर्दा आलोचकहरुले उसको यदाकदा देखिने ढुलमुले चरित्रलाई आधार बनाएर लिंग नछुट्टिएको दलका रुपमा चित्रित गर्ने गर्दछन् । तर एमालेकै भातृ संगठन युवा संघ नेपालका अध्यक्ष महेश बस्नेतले भने एमाओवादी पार्टीलाई लिंगको पहिचान नभएको पार्टीको आरोप लगाएका छन् । बुधबार नवलपरासीको चिसापानीमा अनेरास्ववियु दिब्यज्योति क्याम्पस कमिटीले आयोजना गरेको स्वागत कार्यक्रममलाई सम्बोधन गर्दै अध्यक्ष बस्नेतले एकीकृत माओवादी बर्गीय धरातल नभएको पार्टी रहेका उल्लेख गर्दै उसलाई ऐजेरु लागेको पार्टीको संज्ञा दिए।
ऐजेरुलाई विश्वास गरेर नेपाली जनताले गल्ती गरेको दावी गर्दै अध्यक्ष बस्नेतले माओबादी शान्तिप्रकृयामा आएपछि राज्यको १८ अर्ब रुपैया माओवादी सेना पाल्न सिद्धिएको उल्लेख गरे ।एकीकृत माओवादी मिति सकिएको औषधी रहेको भन्दै उनले नेपाली कांग्रेस पनि कुनै पनि कुरामा स्पष्ट नभएको पार्टी रहेको आरोप लगाए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं। राष्ट्रियसभाको निर्वाचन सकिएसँगै सत्ता गठबन्धनको भविष्य के हुन्छ भन्ने प्रश्न उब्जिएको छ। सत्ताघटकका अन्य दलले गठबन्धनलाई आगामी संघीय र

काठमाडौं।एमालेमा गएका पूर्वमाओवादी नेताहरू अहिले पछुताउन थालेका छन् । एमाले नेतृत्व व्यक्तिवादी भएको र आफ्ना गुनासोको सुनुवाई नगरेको भन्दै केहि

काठमाडौं । त्रिभुवन विमानस्थल अध्यागमनका कर्मचारीले कार्यालय समयमा मोबाइल चलाउन नपाउने भएका छन् । त्रिभुवन विमानस्थल अध्यागमन कार्यालयले शुक्रबार एक

जुम्ला । जुम्लाको पशुअस्पताल तथा पशुसेवा कार्यालयले आह्वान गरेको प्रस्तावनामा जुम्लाका भेडापालक कृषकले निवेदन दिएका छन् । कर्णाली प्रदेश सरकारले