पूर्व पंचहरूको दल एकीकृत राप्रपाको अध्यक्षमा सूर्यबहादुर थापा

५ जेष्ठ २०७०, आईतवार २१:२६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ५ जेठ । पूर्व पंचहरूको दल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी र राष्ट्रिय जनशक्ति पार्टीको जारी महाधिवेशनले एकीकृत पार्टीको अध्यक्षमा सूर्यबहादुर थापा चयन गर्ने भएको छ । जारी महाधिवेशनको आइतबारको बन्द सत्रमा राप्रपा अध्यक्ष पशुपति समशेर राणाले थापाको नाम प्रस्ताव गरेपछि एकीकृत पार्टीको अध्यक्षमा सूर्यबहादुर थापा चयन हुने निश्चित भएको हो । राप्रपा अध्यक्ष पशुपति समशेर राणाको एकीकृत पार्टीको अध्यक्षमा सूर्यबहादुर थापालाई चयन गर्ने प्रस्तावलाई नेता लोकेन्द्रबहादुर चन्द र प्रकास चन्द्र लोहनीले समर्थन गरेका थिए । यस अघि विवादका कारण अन्यौल ग्रस्त अधिवेशन पुन: सुचारु भए पछि एकीकृत पार्टीको नाम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी राख्ने सहमति भएको छ । विवादमा रहेको अध्यक्ष पदको बिषय हाललाई अन्त्य भएको छ । यद्यपि पूर्व पंचहरूको दलको एकीकृत अधिबेशनले नेतृत्व र दलको नाम तय गरे पनि राजतन्त्र बारे दल भित्र रहेको बिभाजन बारे टुंगो लगाउन सकेको छैन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रतिबन्धमा परेका अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) का पूर्वअध्यक्ष गणेश थापालाई विश्व फुटबलको सर्वोच्च निकाय फिफाले फुटबलसम्बन्धी कुनै

काठमाडौँ । गोरखाको पालुङटार नगरपालिकाको प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रका विवस चिन्तन निर्वाचित भएका छन् । सार्वजनिक अन्तिम मत परिणामअनुसार माओवादीका

काठमाडौं । आइसीसी विश्वकप क्रिकेट लिग २ अन्तर्गत अमेरिका भ्रमणको एकदिवसीय शृंखलाका लागि नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीको घोषणा भएको छ

काठमाडौँ । बाराको जितपुर-सिमरा उपमहानगरपालिकाको प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्र विजयी भएको छ । सार्वजनिक अन्तिम मतपरिणामअनुसार गठबन्धनको तर्फबाट माओवादी केन्द्रका