छोटा राजन बनेर धम्क्याउँदै फिरौती असुलीको धन्दा

५ जेष्ठ २०७०, आईतवार १८:२१ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ५ जेठ । छोटा राजनको नाममा विदेशी नंवरहरुबाट फोन गरी अपहरण गर्ने तथा ज्यान मार्ने धम्की दिई रकम माग गर्ने कास्की चापाकोट–३ घर भई हाल धापासी–९ बसुन्धारा बस्ने ३२ बर्षीय ठाकुरप्रकाश विश्वकर्मालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । काठमाडौ–४ बालुवाटार बस्ने ३८ बर्षीय अनिल विश्वकर्मा गजमेरले विभिन्न विदेशी नंवरहरुबाट निजको मोबाईल नंवरमा फोन गरी अपहरण गर्ने तथा ज्यान मार्ने धम्की दिई रकम माग गर्ने गरेको भनि मौखिक उजुरी दिएको आधारमा प्रहरीको केन्द्रिय अनुसन्धान ब्यूरोबाट खटिएको अनुसन्धान टोलीले आवश्यक अनुसन्धान प्रक्रिया पूरा गरी विश्वकर्मालाई गत शुक्रबार बसुन्धाराबाट पक्राउ गरेको थियो । विश्वकर्मालाई आइतबार सार्वजनिक गरिएको हो ।
विश्वकर्माले आप्mनो व्यावसायीक रिसईवीको कारण मलेशिया, अष्ट्रेलिया लगायतका देशमा रहेका सहयोगीहरु मार्फत फोन गर्न लगाई आफू छोटा राजन भएको र माग गरेबमोजिमको रकम नदिएमा अपहरण गर्ने तथा ज्यान समेत मार्ने भनि धम्काउने गरेको प्रारम्भीक अनुसन्धानको क्रममा खुलेको प्रहरीले जनाएको छ ।
अभियुक्तविश्वकर्मालाई थप कानूनी कारवाही र अनुसन्धान तथा उक्त घटनामा संलग्न अन्य अभियुक्तहरुको प्रहरीले खोजतलास गरिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री तथा नेकपा संसदीय दलका नेता केपी शर्मा ओलीले दलको प्रमुख सचेतकमा विशाल भट्टराईलाई नियुक्त गरेका छन् ।

काठमाडौं । सत्तारुढ दलभित्र खटपट चरमोत्सर्गमा पुगेका बेला सरकारले ठूलो संख्या प्रमुख जिल्ला अधिकारी (प्रजिअ) सरुवा गरेको छ । गृह

युरोपेली संघ ‘ईयू’ मा कोरोना भाइरस ‘भ्याक्सिनेसन पासपोर्ट’ अर्थात खोप राहदानीको प्रयोग गर्ने तयारी थालिएको छ । ग्रीस र अस्ट्रियाले

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आकस्मिकरुपमा मन्त्रिपरिषद् बैठक बोलाएका छन् । बैठक शुक्रवार आज साँझ ५ बजेका लागि बोलाइएको