राजधानी काठमाडौँको विभिन्न भागमा बम राख्ने पक्राउ

२३ चैत्र २०६८, बिहीबार २१:२९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २३ चैत्र । राजधानी काठमाडौँको विभिन्न भागमा बम राखेर सर्वसाधरणको जनाजीवनलाई आतंकित पार्ने संकास्पद तीन जनालाइ बिहीबार प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखाका अनुसार राजधानी काठमाडौँको विभिन्न भागमा बम राखेर सर्वसाधरणको जनाजीवनलाई आतंकित पार्ने संकास्पद व्यक्तिहरुमा नुवाकोट बालकुमारी ७ का कमल खतिवडा, नुवाकोट हल्दे ८ का २९ बर्षीय रजमान तामाङ, नुवावाकोट राउतबेशी ६ का ३० बर्षीय चुडाबहादुर मोक्तान रहेका छन ।

उनीहरुले बुधबार पिपुल्स वार ग्रुपको नामममा उपत्यकाको चार ठाउँमा बम राखेका थिए । पक्राउ पर्नेमा खतिवडा महामन्त्री, तामाङ उपत्यका इन्चार्ज, मोक्तान सदस्य रहेको प्रहरीले जनाएको छ । उनीहरुको साथबाट तीन थान मोवाइल, पाँच वटा सिमकार्ड, बम बनाउन प्रयोग हुने सकेट एक थान, बम राख्न प्रयोग गरिएको मोटरसाइकल एउटा बरामद गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

उनीहरुले बा १ ख ७१२८ राखेको बम चावहिल, बा १ ख ५१६८ तिलिङगेटार, बा १ ख ८४१० गोकणमा, बा १ ख ४१२६ खानीखोला र बा २ ख १०१९ नम्बरको सवारीमा राखेको बम त्रिशुलीमा निस्कृय गरेको थियो । उनीहरुले काठमाण्डौं मलको तेस्रो तल्ला, लिटल एन्जल्स स्कुल हात्तिवन गेट अगाडी, ओम नसिङर्ग होमको डस्टविन र दरबारमार्गको केएफसी अगाडि फोहोर फाल्ने ठाउमा बम राखेको हल्ला गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

पोखरा । गण्डकी प्रदेशसभाका नेपाली कांग्रेस, नेकपा माओवादी केन्द्र, राष्ट्रिय जनमोर्चा र जनता समाजवादी पार्टीले गण्डकी प्रदेशमा गरिएको मुख्यमन्त्रीको नियुक्ति

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्षको नौ महिनामा कूल रु सात खर्ब २९ अर्ब दुई करोड बराबरको विप्रेषण स्वदेश भित्रिएको छ

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले संयुक्त सरकार बनाउन दिएको तीन दिनको म्याद बिहीबार सकिँदै छ। बिहीबार साँझ ९ बजेसम्ममा विपक्षी

काठमाडौं । काठमाडौँ प्रशासनले कोभिड–१९ सङ्क्रमण तीव्र्र फैलिरहेको अवस्थामा सबै पक्ष जिम्मेवार भएर अघि बढ्नुपर्ने भन्दै ध्यानाकर्षण गराएको छ ।