राजधानी काठमाडौँको विभिन्न भागमा बम राख्ने पक्राउ

२३ चैत्र २०६८, बिहीबार २१:२९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २३ चैत्र । राजधानी काठमाडौँको विभिन्न भागमा बम राखेर सर्वसाधरणको जनाजीवनलाई आतंकित पार्ने संकास्पद तीन जनालाइ बिहीबार प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखाका अनुसार राजधानी काठमाडौँको विभिन्न भागमा बम राखेर सर्वसाधरणको जनाजीवनलाई आतंकित पार्ने संकास्पद व्यक्तिहरुमा नुवाकोट बालकुमारी ७ का कमल खतिवडा, नुवाकोट हल्दे ८ का २९ बर्षीय रजमान तामाङ, नुवावाकोट राउतबेशी ६ का ३० बर्षीय चुडाबहादुर मोक्तान रहेका छन ।

उनीहरुले बुधबार पिपुल्स वार ग्रुपको नामममा उपत्यकाको चार ठाउँमा बम राखेका थिए । पक्राउ पर्नेमा खतिवडा महामन्त्री, तामाङ उपत्यका इन्चार्ज, मोक्तान सदस्य रहेको प्रहरीले जनाएको छ । उनीहरुको साथबाट तीन थान मोवाइल, पाँच वटा सिमकार्ड, बम बनाउन प्रयोग हुने सकेट एक थान, बम राख्न प्रयोग गरिएको मोटरसाइकल एउटा बरामद गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

उनीहरुले बा १ ख ७१२८ राखेको बम चावहिल, बा १ ख ५१६८ तिलिङगेटार, बा १ ख ८४१० गोकणमा, बा १ ख ४१२६ खानीखोला र बा २ ख १०१९ नम्बरको सवारीमा राखेको बम त्रिशुलीमा निस्कृय गरेको थियो । उनीहरुले काठमाण्डौं मलको तेस्रो तल्ला, लिटल एन्जल्स स्कुल हात्तिवन गेट अगाडी, ओम नसिङर्ग होमको डस्टविन र दरबारमार्गको केएफसी अगाडि फोहोर फाल्ने ठाउमा बम राखेको हल्ला गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा बितेको २४ घण्टामा थप ३ हजार ११४ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)का अध्यक्ष कमल थापाले कांग्रेस र कम्युनिस्टबीच वैचारिक, चरित्रगत तथा नीतिगत कार्यशैलीमा भिन्नता नरहेको बताएका

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका तल्ला तहका सबै अधिवेशनहरु स्थगित भएका छन् । आज बसेको पदाधिकारी बैठकले साउन १२ गते हुने

सिद्धार्थनगर । निर्माणाधीन गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परीक्षण उडानको अन्तिम तयारीमा पुगेको छ । विमानस्थलको प्राविधिकतर्फको काम सकिएपछि अब परीक्षण उडानको