बालिका बलात्कार गर्न खोज्ने फोरम नेता फरार

५ जेष्ठ २०७०, आईतवार १०:२२ मा प्रकाशित

रासस, पानीट्याङ्की (मोरङ), ५ जेठ । स्थानीय एघार वर्षीया बालिकालाई बलात्कार गर्न खोजेको उजुरी परेपछि मधेसी जनअधिकार फोरम नेपालका एक स्थानीय नेता पक्राउ पर्ने डरले फरार भएका छन् । फोरम लोकतान्त्रिक पार्टीका रङ्गेली गाउँ कमिटी अध्यक्ष रहेका रङ्गेली– ९ बस्ने ४० वर्षीय राजेश शाहले गाउँमा बिहेबाट फर्कदै गरेकी स्थानीय बालिकालाई गत वैशाख २८ गते राति १० बजे बलात्कार गर्न खोजेको इलाका प्रहरी कार्यालय रङ्गेलीमा उजुरी परेको छ । बिहीबार ढिलो गरी प्राप्त उजुरीमाथिको छानबिनमा अध्यक्ष शाहले बलात्कारको प्रयास गरेको बुझिएपछि पक्राउ गर्न जाँदा शाह फरार भएको पाइएको इप्रका रङ्गेलीका निरीक्षक माधव काफ्लेले जानकारी गराउनुभयो ।

उहाँले पीडित बालिकालाई स्वास्थ्य परीक्षणका लागि पठाइएको र शाहविरुद्ध जबर्जस्ती करणीको आरोपमा मोरङ जिल्ला अदालतमा मुद्दा दर्ता गरिएको बताउनुभयो । यसैगरी आºनै छोरीलाई करणी गरेर फरार रहेका अभियुक्त चेतनारायण श्रेष्ठलाई बिहीबार मोरङको इलाका प्रहरी कार्यालय उर्लाबारीले पक्राउ गरेको छ । मोरङ पथरी–१ बस्दै आएका श्रेष्ठ २०६४ पुसमा आफ्नै छोरीलाई करणी गरेपछि फरार भएका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

सिओल । बलात्कारपछि हत्या गरिएकी बैतडीकी भागरथी भट्टको परिवारलाई सुदूरपश्चिम समाज कोरियाले रु दुई लाख ८३ हजार ५०० आर्थिक सहयोग

धादिङ । एक्स्काभेटरको ठक्करबाट घाइते भएकी एक महिलालाई चालकले जिउँदै पुरिदिएका छन् । त्रिपुरासुन्दरी १ सल्यानटारको खोल्सी जिपजिपेमा सडक निर्माणका

विसं २०७८ मा तीन दशैँ परेको छ । यो वर्ष चैत्र शुक्ल पक्षमा पर्ने दुई वटा चैते दशैँ परेको छ

डोटी । जिल्लामा एघार प्रतिशत किशोरी उमेर नपुग्दै गर्भवती हुने गरेको पाइएको छ । जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालयको तत्थ्याङ्कअनुसार जिल्लाभरका स्वास्थ्य