चुनावको मिति घोषणा गर्न हतार नगर्न देउवाको सुझाव

३ जेष्ठ २०७०, शुक्रबार १४:४५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३ जेठ । नेपाली कांग्रेसका वरिष्ठ नेता चुनाव हुनुभन्दा दुई या तीन महिनाअघि मात्र चुनावको मिति घोषणा गर्नुपर्ने धारणा सार्वजनिक गरेका छन् । तत्काल निर्वाचनको मिति घोषणा गर्दा निर्वाचन धेरै खर्चिलो हुनसक्ने तर्क गर्दै देउवाले अहिले निर्वाचनको मिति निर्धारण गर्न हतार गर्न नहुने बताए ।
प्रेस युनियनले डडेलधुरामा आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै नेता देउवाले मिति घोषणा नहुँदैमा निर्वाचन नै हुँदैन कि भनी आशंका गर्न नहुने सुझाव दिए । निर्वाचनले मात्र सबै दलको भविष्य सुरक्षित हुने भएकाले चुनाव भएरै छोड्ने उनको तर्क थियो ।
लोकमान प्रकरणमा अनावश्यक टिप्पणी भइरहेको धारणा राखेका देउवाले एक पटक निर्णय गरेको कुरामा खुट्टा झिकेर दलहरुले आफ्नै हैसियत र छवि गुमाएको टिप्पणी गरे । कांग्रेस पार्टी भित्र बिबाद नरहेको र सानातिना असमझदारीहरु पनि अब टुंगिन लागेको खुलासा गरे ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । अघिल्लो स्थानीय तह निर्वाचनमा नेकपा एमालेले धनकुटामा ‘क्लिन स्वीप’ गरेको थियो । तीन नगरपालिकासहित ७ पालिका रहेको धनकुटामा

काठमाडौं । स्थानीय तह निर्वाचनको मतगणना भइरहँदा हालसम्म तीन दलले एक सयभन्दा बढी पालिकाको प्रमुख तथा अध्यक्ष आफ्नो पोल्टामा पार्न

रुपन्देही । स्थानीय तह निर्वाचनको मत परिणाम धमाधम आइरहेको छ । यसै क्रममा लुम्बिनीका १०९ मध्ये ८१ स्थानीय तहको नतिजा

ललितपुर । ललितपुर महानगरपालिकमा हालसम्म नौ वटा वडाको मतगणना हुँदा पाँच वडाको वडाध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार विजयी भएका छन् ।