माओवादीले चाहे शान्ति र संविधानको काम पूरा हुने कोइरालाको विश्वास

२३ चैत्र २०६८, बिहीबार ११:४७ मा प्रकाशित

महोत्तरी, २३ चैत । नेपाली काङ्ग्रेस सभापति सुशील कोइरालाले शान्ति र संविधान निर्माणको कामलाई बल पुग्ने गरी आफ्ना कामलाई व्यवस्थित गर्न पार्टी कार्यकर्तालाई निर्देशन दिनुभएको छ । महोत्तरी जिल्लाको सदरमुकाम जलेश्वरमा हिजो भएको सभालाई सम्बोधन गरेर बर्दिवासमा रहनु भएका सभापति कोइरालाले आज जिल्लाका अगुवा पार्टी कार्यकर्तालाई निर्देशन दिँदै कार्यकर्ताको बोली, व्यवहार र कामबाट शान्ति र संविधान निर्माणको कुरामा भ्रम उत्पन्न भए त्यो पार्टीभित्र कारबाहीको विषय बन्ने बताउनुभयो । माओवादीले चाहेमा शान्ति र संविधानको काम पूर्वनिर्धारित समयमा पूरा हुने उल्लेख गर्दै सभापति कोइरालाले आगामी जेठ १४ गते नयाँ संविधान जारी गर्नु सबै नेपालीको प्रमुख कार्यभार रहेको धारणा राख्नुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ। पछिल्लो २४ घण्टामा ९,१९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १९ हजार ९८७

काठमाडौँ । कोरोना संक्रमण परीक्षणका लागि आज प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको स्वाब संकलन गरिएको छ । आज बालुवाटारमा प्रधानमन्त्री, उनका

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले संवैधानिक परिषद्को बैठक बोलाएका छन् । प्रधानमन्त्री ओलीले आइतबार बस्नेगरी बैठक बोलाएका हुन् ।

काठमाडौं । नेकपा एमालेको वरिष्ठ नेता माधव कुमार नेपालले ओलीसँग कुनै सहमति नभएको जानकारी दिएका छन् । उनले सामाजिक सञ्जाल