पत्रकार यादव पौडेलको हत्याको विरोधमा झापामा विरोध र्याली

२३ चैत्र २०६८, बिहीबार १०:२७ मा प्रकाशित

झापा, २३ चैत । झापामा पत्रकार यादव पौडेलको हत्याको विरोधमा आज ¥याली निकालिने भएको छ ।  झापाको बिर्तामोडको मुक्तिचोकबाट ¥याली निकालिने भएको हो । केही बेरमा सुरु हुने ¥यालीमा नेपाल पत्रकार महासंघ, पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखाका प्रतिनिधिसहित जिल्लाभरका पत्रकारहरु सहभागी हुने भएका छन् । पौडेल हत्यारालाई कडा भन्दा कडा कारवाही गर्नुपर्ने, पीडित परिवारलाई क्षतिपुर्ती दिनु पर्ने लगायतका मागसहित विरोध ¥यालीको आयोजना गरिएको हो ।  ¥यालीपछि हुने कोणसभाको आयोजना गरिने भएको छ ।  पत्रकार पौडेलको हत्यारा बारेमा छानविन गर्न नेपाल पत्रकार महासंघले अध्यक्ष शिव गाउँलेको अध्यक्षतामा सात सदस्यिय छानविन समिति गठन गरेको छ भने घटनाका बारेमा छानविन गर्न नेपाल प्रेस युनियले पनि समिति गठन गरिसकेको छ । समितिका सदस्यहरु हिजो नै झापा पुगिसकेका छन् ।  झापाको बिर्तामोडमा रहेको नयाँ बसपार्कमा अज्ञात् समूहले हिजो यादव पौडेलको हत्या गरेको हो । पौडेल एभिन्यूज टेलिभिजन र राजधानी दैनिकका झापा संवाददाता तथा झापाको न्यू मेचीटाइम्स दैनिकका कार्यकारी सम्पादक पदमा कार्यरत हुनुहुन्थ्यो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३,८४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १०,८८६ पीसीआर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट एमाले प्रवेश गरेका चार नेताले सांसद पदमा पुनर्बहालीको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न देशबाट कोरोनाविरुद्धको खोप आयातलाई तिब्रता दिएको छ । तर सरकारले खोप अभियानलाई व्यवस्थित गर्न नसक्दा नागरिक

काठमाडौं । नेपालले अमेरिकासँग कोरोनाविरुद्धको थप खोप सहायताका निम्ति अनुरोध गरेको छ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले संयुक्त राज्य अमेरिकाका विदेशमन्त्री