मकवानपुरमा चट्याङ लागेर १ जनाको मृत्यु, ४ जना घाइते

२३ चैत्र २०६८, बिहीबार १०:२६ मा प्रकाशित

मकवानपुर, २३ चैत । मकवानपुरको गढीमा चट्याङ लागेर एक जनाको मृत्यु भएको छ भने एक जना गम्भिर घाइते भएका छन् । गएराति आफ्नै घरमा सुतिरहेको समयमा  चट्याङ लागेर ३० वर्षका  घनश्याम न्यौपानेको मृत्यु भएको हो ।  स्थानिय देवकी घिमिरे भने घाइते हुनु भएको छ । देवकीको भरतपुर अस्पताल उपचार भइरहेको छ । यसैबीच मकवानपुरको सिस्नेरी र कुलेखानीमा हिजो राति परेको चट्याङबाट तीन जना घाईते भएका छन्  ।  राती साढे ९ बजे परेको चट्याङबाट सिस्नेरी गाविस –९ ज्यामिरेका १४ वर्षका लक्ष्मण वाईवा, कुलेखानी–५ का ४५ वर्षीया ठुलीमाया वाईवा र उहाँका छोरा वर्ष ३१ का शकराम वाईवा घाईते हुनु भएको हो । चट्याङले कुलेखानीकै मनबहादुर लामाको दुईवटा गोरु मरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । कांग्रेस नेता डा.शेखर कोइराला निकट नेताहरूको भेला सुरु भएको छ । केही बेरअघि बत्तीसपुतलीस्थित अनुपम फुडल्यान्डमा कोइराला पक्षीय

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले आगामी प्रदेश तथा प्रतिनिधि सभा निर्वाचनमा विद्युतिय मतदान यन्त्र (इभीएम) प्रयोग गर्ने भए साउन मसान्तसम्म व्यवस्था

काठमाडौँ । त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल (टिआइए) भएर थप दुई अन्तर्राष्ट्रिय एयरलाइन्सले नियमित उडान गर्ने भएका छन् । थाइल्याण्डको थाई स्माइल

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्ष सकिन अब १६ दिन बाँकी छ । सरकारले चालु आवमा रु तीन खर्ब ७८ अर्ब नौ