मकवानपुरमा चट्याङ लागेर १ जनाको मृत्यु, ४ जना घाइते

२३ चैत्र २०६८, बिहीबार १०:२६ मा प्रकाशित

मकवानपुर, २३ चैत । मकवानपुरको गढीमा चट्याङ लागेर एक जनाको मृत्यु भएको छ भने एक जना गम्भिर घाइते भएका छन् । गएराति आफ्नै घरमा सुतिरहेको समयमा  चट्याङ लागेर ३० वर्षका  घनश्याम न्यौपानेको मृत्यु भएको हो ।  स्थानिय देवकी घिमिरे भने घाइते हुनु भएको छ । देवकीको भरतपुर अस्पताल उपचार भइरहेको छ । यसैबीच मकवानपुरको सिस्नेरी र कुलेखानीमा हिजो राति परेको चट्याङबाट तीन जना घाईते भएका छन्  ।  राती साढे ९ बजे परेको चट्याङबाट सिस्नेरी गाविस –९ ज्यामिरेका १४ वर्षका लक्ष्मण वाईवा, कुलेखानी–५ का ४५ वर्षीया ठुलीमाया वाईवा र उहाँका छोरा वर्ष ३१ का शकराम वाईवा घाईते हुनु भएको हो । चट्याङले कुलेखानीकै मनबहादुर लामाको दुईवटा गोरु मरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा बितेको २४ घण्टामा थप ३ हजार ११४ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका तल्ला तहका सबै अधिवेशनहरु स्थगित भएका छन् । आज बसेको पदाधिकारी बैठकले साउन १२ गते हुने

काठमाडौं । महालेखा परीक्षकको ५८औं वार्षिक प्रतिवेदन सदनमा पेस गर्नुपर्ने समयमा आएर बल्ल ५७औं प्रतिवेदन प्रतिनिधि सभामा पेस भएको छ

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाबीच भेटवार्ता भएको छ । देउवा प्रधानमन्त्रीमा नियुक्त भएपछि राष्ट्रपतिसँग पहिलो पटक