मानवीय सहयोग सम्बन्धि क्षेत्रीय सम्मेल आज सकिदै

२३ चैत्र २०६८, बिहीबार १०:२५ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २३ चैत । नेपाली सेनाको आयोजनामा राजधानीमा जारी प्रकोप व्यवस्थापन र मानवीय सहयोग सम्बन्धि क्षेत्रीय सम्मेल आज सकिदैछ । सैनिक मुख्यालय भद्रकालीमा चलिरहेको सम्मेलनलाई आज भारतीय सेना प्रमुख भीके सिंहले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम छ । ३ दिनसम्म चलेको सम्मेलनमा नेपालमा आउन सक्ने महाविपत्ति र त्यसको व्यवस्थापनका विषयमा छलफल भएको थियो । सम्मेलनमा भारत र अमेरकी सैनिकका साथै शसस्त्र प्रहरी बल, सार्क सचिवालय, रक्षा र गृहमन्त्रालयका प्रतिनीधिले पनि भाग लिएका छन् । गोष्ठीबाट भारतीय सेना र संयुक्त राज्य अमेरिकाको प्यासिफिक कमाण्डको प्रकोप व्यवस्थापनको क्षेत्रमा प्राप्त ज्ञान, अनुभव र सीप साटासाट गर्न सहयोग मिलेको सैनिक प्रवक्ता रमिन्द्र क्षेत्रीले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ। पछिल्लो २४ घण्टामा ९,१९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १९ हजार ९८७

काठमाडौँ । कोरोना संक्रमण परीक्षणका लागि आज प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको स्वाब संकलन गरिएको छ । आज बालुवाटारमा प्रधानमन्त्री, उनका

काठमाडौं । नेकपा एमालेको वरिष्ठ नेता माधव कुमार नेपालले ओलीसँग कुनै सहमति नभएको जानकारी दिएका छन् । उनले सामाजिक सञ्जाल

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र एमाले वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालबीच गएराति करिब तीन घन्टा भेटवार्ता भएको छ । कांग्रेस