सडक बन्द गर्न खोज्ने सदभावनाका आठ कार्यकर्ता पक्राउ

२९ बैशाख २०७०, आईतवार १८:०४ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, २९ वैशाख । चक्काजाम गर्न खोज्ने सद्भावना पार्टीका आठ कार्यकर्तालाई प्रहरीले कपिलवस्तुको विभिन्न ठाउँबाट प्रक्राउ गरेको छ । पुर्व पश्चिम महेन्द्र राजमार्ग र कृष्णनगर चन्द्रौटा रोडअन्तर्गत सडक अवरुद्ध गर्न खोज्ने सद्भावना पार्टी राजेन्द्र महतो पक्षधरका कार्यकर्तालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेहरुमा राविदत्त मिश्रा राजगुरु, भगीरथी चौधरी, राजेन्द्र प्रताप चौधरी, दिपक गुप्ता, शिवभक्त ठाकुर, कल्लु पाण्डे, राधेश्याम पासी र रामेश श्रीवस्ताव रहेका छन् ।

सद्भावना पार्टीले आइतबार गरेको मधेश बन्दका कारण कपिलवस्तुको चन्द्रौटा, कृष्णनगर बहादुरगन्ज र सदरमुकाम तौलिहवामा बन्दको प्रभाव परेको छ । कृष्णनगरदेखि चन्द्रौटासम्म चल्ने लामो तथा छोटो दुरीका गाडीहरु बिहानैदेखि सद्भावना पार्टीका कार्यकर्ताले चल्न दिएका थिएनन् । सद्भावना पार्टीले विभिन्न १० बुँदे माग राखी आन्दोलनमा उत्रिएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । देशभरका ६ महानगरपालिकामा सत्तारुढ गठबन्धनले अधिकांशमा अग्रता बढाइरहेको छ । पछिल्लो मत परिणामअनुसार पाँच महानगरमा गठबन्धनको अग्रता छ भने

कैलाली । कैलालीको धनगढी उपमहानगरपालिकामा स्वतन्त्र उम्मेदवार गोपाल हमालले आफ्नो अग्रतालाई झन फराकिलो बनाउँदै लगेका छन् । २३ हजार २२३

झापा । झापामा एक नगरपालिकासहित चार स्थानीय तहको अन्तिम नतिजा सार्वजनिक भएको छ । बुधबार बिहानसम्म चार स्थानीय तहको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक

काठमाडौं । भरतपुर महानगरपालिका प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी मेयर उम्मेदवार रेनु दाहालले फराकिलो अग्रता लिएकी छन् । पछिल्लो सार्वजनिक मतपरिणमअनुसार गठबन्धनकी