कांग्रेसले बहुमत ल्याउने भण्डारीको दाबी

२८ बैशाख २०७०, शनिबार १२:१८ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, २८ वैशाख । नेपाली कांग्रेसका युवा नेता चन्द्र भण्डारीले संविधानसभाको आगामी निर्वाचनमा नेपाली कांगे्रसले बहुमत ल्याउने दाबी गरेका छन् । देशभर नेपाली कांग्रेसमा प्रवेश गर्नेहरुको भीड दिन प्रतिदिन बढेकाले अब हुने संविधान भाको निर्वाचनमा कांग्रेसको बहुमत आउने निश्चित भएको उनले बताए ।
नेपाली नेपाली कांग्रेस सिद्धार्थनगर समितिले भैरहवामा आयोजना गरेको छलफल तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रममा बोल्दै नेता भण्डारीले संबिधानसभामा उठाउने मुद्धा लगायत मुलुकको जटिल बिषयमा नेतृत्वले अडान लिनुपर्ने सुझाव दिए । उनले नेतृत्वले अडान नलिएका कारण्ँ मुलुकले गहिरो संकट बेहोर्नु परेको भन्दै नेतृत्वले अडान राखेमात्रै पनि काग्रेसको बिजयी हुने दावी गरे । हरेक पार्टीभित्र भएका अलोकतान्त्रिक र अप्रजातान्त्रिक गतिविधिको प्रतिवाद गर्नु युवा शक्तिको काम भएको उनले आंल्याए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफू कुन पार्टीको हो भन्नेलाई सर्वोच्च अदालत जान सुझाव दिएका छन् । सोमबार नारी

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टीले जसपाले संसदीय दलको बैठक बोलाएको छ । मंगलबार बोलाइएको बैठकमा प्रतिनिधिसभामा पार्टीको भूमिका र पछिल्लो

दक्षिण कोरियामा रोजगारदाताले आवासको राम्रो प्रबन्ध गर्न नसके प्रवासी श्रमिकले कार्यस्थल परिवर्तन गरी आफ्नो इच्छाअनुसारको कम्पनीमा जान पाउने भएका छन्

ओछ्यानमै सुतिरहेको अवस्थामा अज्ञात समूहद्वारा १५ दिन पहिले बेपत्ता पारिएका पिपरा गाउँपालिका– ५ सहोडवाका वृद्ध दम्पती अझै फेला परेका छैनन्