भक्तपुर एमालेमा पहिरो

२७ बैशाख २०७०, शुक्रबार २२:३२ मा प्रकाशित

भक्तपुर, २७ वैशाख । पार्टीले कार्यकर्ताको मागलाई सुनुवाइ नगरेको र पार्टी कार्यकर्तालाई संरक्षण गर्न नसकेको भन्दै एमालेका दुई दर्जन कार्यकर्ताले पार्टी परित्याग गरेका छन् । पार्टीलाई बारम्बार मौखिक तथा लिखित जानकारी दिँदा पनि वास्ता नगरी उल्टै अन्य पार्टीका नेताहरूसँग मिलेर कार्यकर्ताविरोधी कार्य गरेपछि राजीनामा दिएको एमाले छालिङ गाउँ कमिटीका अध्यक्ष लोकबहादुर भण्डारीले जानकारी दिए । सो गाविसका २२ जना सक्रिय एमाले कार्यकर्ताहरुले पार्टीबाट संयुक्त रूपमा राजीनामा दिएका हुन् ।
भण्डारीका अनुसार राजीनामा दिनेमा गाउँ कमिटी इन्चार्ज राजेन्द्र थापा, उपाध्यक्ष रामकृष्ण थापा, सचिव प्रवीण नगरकोटी र उपसचिव अमृत बस्नेत, सरस्वती पुरी, कृष्णशोभा सुवाल, जयन्ती थापा, धुव्रप्रसाद रिसाल, सुन्दर नेपाली, नवराज कार्की, गोपालकृष्ण लिगल, रामबहादुर थापा, रामप्रसाद गौडा, चन्द्रा थापा, राम थापालगायत छन् । उनीहरूले पार्टीप्रति असन्तुष्टि पोख्दै राजीनामा दिए पनि अन्य पार्टीमा प्रवेश भने गरेका छैनन् भने भक्तपुर एमाले जिल्ला पार्टी कमिटीले पनि उनीहरुको राजीनामा स्वीकार गरेको छैन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सरकार र विप्लव समूहबीचको औपचारिक वार्ता आजदेखि सुरु भएको छ । आज बिहान दुवै समूहको पहिलो चरणको औपचारिक

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) दाहाल-नेपाल समूहले आज बुधबार दिनभर बैठकैबैठक राखेका छन् । कसरी अघि बढ्दा प्रधानमन्त्री ओलीलाई

वर्षौँदेखि कालीगण्डकी नदीको अवैधरूपमा दोहन हुँदै आएको छ । देश सङ्घीयतामा गइसकेपछि गण्डकी प्रदेश सरकारले नदीजन्य पदार्थको उत्खनन तथा निकासी

टीकापुर । सन्तानको रहर पुगेकाहरुका लागि सञ्चालन गरिएको स्थायी बन्ध्याकरण शिविरमा दुई दिनमा ४६ जनाले सेवा लिएका छन् । पहिलो