बस्तीमा डोजर लगाउनेहरु प्रहरी नियन्त्रणमा

२७ बैशाख २०७०, शुक्रबार २१:२९ मा प्रकाशित

रुपन्देही, २७ वैशाख । बुटवलको पुरानो बसर्पास्थित एक बस्तीमा मध्यरातमा डोजर लगाएर घर, टहरा र पसलहरु ध्वस्त पारेको अभियोग लागेका ९ जनासमेत अन्य मुद्दाका आरोपी १४ जनालाई इलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलले पक्राउ गरी सार्वजनिक गरेको छ । बस्तीमा डोजर लगाउने र विभिन्न व्यक्तिलाई ठग्दै हिँड्ने चार जना तथा गाडी दिलाइदिन्छु भनी ठगी गर्ने एक गरी १४ जनालाई नियन्त्रणमा लिई प्रहरीले शुक्रबार सार्वजनिक गरेको हो ।
पुर्व–पश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नेपालगन्ज रोडका ८ वटा कच्ची र एउटा पक्कीसहित ९ वटा घरमा डोजर लगाएको अभियोगमा पक्राउ पर्नेहरुमा रुपन्देही खड्ग बनगाई–१ बस्ने बर्ष ३७ का कृष्णप्रसाद पोखरेल, सोही गाविस गोना–४ का ३० बर्षीय पारस कुर्मी, सोही ठाउँकै बर्ष १६ का सुरेन्द्र कुर्मी, स्याङजा सिसिर्कोट–८ का बर्ष ३१ का राजेन्द्र रेग्मी, बुटवल–१३ को बर्ष ४२ का नारायण थापा, बर्ष २० का गोले भन्ने सुमन लामा र बुटवल–९ का २९ वर्षीय लोकप्रकाश मल्ल रहेका छन् । डिएसपि राजकुरमार बैदवारले प्रहरीले समयै अप्रेशन गरेको दावी गर्दै घटनाका मुख्य नाइके थानेश्वर थापा र अन्यको बारेमा सुक्ष्म रुपमा अध्ययन भइरहेको जानकारी दिए। उनले संगठित अपराध ऐन २०६८ अनुसार अपराधिहरुलाई कडा कारवाहि गरिने बताए ।
– चन्द्रकान्त खनाल

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

चितवन । नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री डा. शशाङ्क कोइरालाले नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) को दाहाल–नेपाल समूहसँग मिलेर जानुपर्ने धारणा राखेका छन्।

दमौली । नारी दिवसका अवसरमा तनहुँको देवघाट गाउँपालिकाले श्रीमतीले श्रीमान् बोकेर दौडिने प्रतियोगिता आयोजना गर्ने भएको छ । एक सय

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेसले संसदीय दलको बैठक बोलाएको छ । आगामी शुक्रवार दिउँसो १ बजे संघीय संसद् भवन नयाँबानेश्वरस्थित ल्होत्से

न्यूयोर्क । रुसी विपक्षी नेता अलेक्सी नाभाल्नी विष प्रकरणमा अमेरिकाले रुसका शीर्ष अधिकारीमाथि प्रतिबन्ध लगाएको छ । अमेरिकाले रुसका शीर्ष