विद्यार्थी आन्दोलन कमजोर, भोलीको बन्द फिर्ता

२५ बैशाख २०७०, बुधबार २०:१८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २५ वैशाख । पुर्वमुख्यसचिव लोकमानसिंह कार्कीलाई सरकारले अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका प्रमुख आयुक्त नियुक्त गरेको विरोधमा विभिन्न १३ विद्यार्थी संगठनहरुले आज राजधानीमा विरोध प्रदर्शन गरेका छन् । १३ दलका विद्यार्थीको संयुक्त विरोध कार्यक्रममा दुई तीन सय विद्यार्थी मात्र जुलुसमा सामेल भएका थिए । 
यसैबीच कार्कीको नियुक्ति विरुद्ध आन्दोलनरत १३ विद्यार्थी सङ्गठनहले भोलि बिहिबारका लागि आह्वान गरेको उपत्यका बन्द पनि फिर्ता लिएका छन् । आमाको मुख हेर्ने दिन परेकाले बन्द फिर्ता लिएको विद्यार्थी नेताहरुले जनाएका छन् । अपेक्षाकृत रुपमा आन्दोलनको लहर नआएपछि मुख हेर्ने दिनको बहाना बनाएको टिप्पणी एकथरी विश्लेषकहरुले गरेका छन् भने अर्काथरीले लोकमान प्रकरणबाट सुरु भएको आन्दोलनले ठूलो रुप लिने दाबी गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौ । प्रतिनिधिसभाको बैठकमा संवैधानिक परिषदसम्बन्धी अध्यादेश जबर्जस्ती पेश गरिएको भन्दै प्रमुख प्रतिपक्ष नेपाली काँग्रेसले बैठक कक्षमा नाराबाजी गरेको छ

काठमाडौ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी दाहाल-नेपाल समूहका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले नेकपा पार्टी विवादबारे सर्वोच्चबाट आएको फैसला अपेक्षा गरेभन्दा फरक

काठमाडौं । कोभिड–१९ बाट विदेशमा यस साता थप दुई नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली सङ्घअन्तर्गतको स्वास्थ्य समितिका संयोजक

काठमाडौं । नेकपा संसदीय दलको नेताबाट केपी ओलीलाई हटाएर पुष्पकमल दाहाललाई चयन गरिएको पत्र संसद सचिवालयले दर्ता गर्न अस्वीकार गरेको