श्रीमतीको हत्या गरी घरमै गाडियो लाश

२१ बैशाख २०७०, शनिबार २१:१५ मा प्रकाशित

काठममाडौं, २१ वैशाख । विभिन्न उद्योगी–व्यवसायीहरुसँग धम्क्याएर चन्दा असुल्ने एक गिरोहलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । ओलखढुंगा घर भई गौशाला बस्ने २४ बर्षीय अन्जान थापा, खोटाङ हलेसी–४ का ३० बर्षीय के.पि. कटुवाल र काठमाडौं गोठाटार–३ निवासी २२ बर्षीय अमृत चापागाईलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । टेकुस्थित शिवशक्ति बनस्पति घ्यु उद्योगका संचालक राहुल गाडियाको कार्यालयमा जवर्जस्ती चन्दा संकलन गरिरहेकै बेला सुराकीका आधारमा उनीहरु प्रहरीको फन्दामा परेका हुन् । अभियुक्तहरुले यसअघि पनि विभिन्न व्यक्तिसँग धम्क्याएर चन्दा भन्दै रकम असुली गरेको अनुसन्धानले देखाएको प्रहरीले जनाएको छ ।
उता आप्mनै श्रीमतीको हत्या गरेको अभियोगमा दाङ लालमटिया–१ वसन्तपुरका ६० बर्षीय युद्धबहादुर गौतमलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । निजले बैशाख १३ गते आप्mनै ५८ बर्षीया श्रीमती सुशिला गौतमलाई हत्या गरी घरपछाडी गाडेको भन्ने सुराकीका आधारमा खटिएको प्रहरी टोलीले निजलाई नियन्त्रणमा लिई जमिन मुनी गाडेको लास निकालेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) दाहाल–नेपाल समूहले केन्द्रीय सदस्यहरुलाई पार्टीको परिचयपत्र र नागरिकतासहित उपस्थित हुन निर्देशन दिएको छ ।

काठमाडौं । समृद्धिको यात्रामा अघि बढेको मुलुकमा पछिल्लो दुई वर्षमा आर्थिक अपराधका ठूलाठूला घटनाको पर्दाफास भएको छ । राजश्व छलीमा

काठमाडौं । सरकारले नेत्र विक्रम चन्द समूहसँग वार्ता गर्न दुई सदस्यीय वार्ता टोली गठन गरेको छ । वार्ता टोलीमा गृहमन्त्री

ताप्लेजुङ । ताप्लेजुङको दोभान बजारमा भीषण आगलागी हुँदा ३५ भन्दा बढी घर जलेका छन् । ताप्लेजुङको मेरिङ्देन गाउँपालिका ३ तथा