दम्पति अपहरण गर्नेहरु प्रहरी नियन्त्रणमा

१७ बैशाख २०७०, मंगलवार १८:५० मा प्रकाशित

काठमाडौं, १७ । एक टिन एजर जोडीलाई अपहरण गरेको अभियोगमा प्रहरीले चार युवालाई पक्राउ गरेको छ । काभ्रेका १९ बर्षीय राजन घिमिरे र उनकी १८ बर्षीया श्रीमती अनु घिमिरेलाई गत १५ गते राती बा.१ ज ४३५३ नम्वरको ट्याक्सीमा राखेर अपहरण गर्ने अभियोगमा पक्राउ पर्नेहरुमा काभ्रे दाप्चाका २४ बर्षीय सन्देश घिमिरे, काभ्रे मिथिनकोट–७ का २२ वर्षीय आकाश रिजाल, काभ्रे डराउनेपोखरी–३ का ३० वर्षीय माईला घिमिरे, २६ वर्षीय कृष्ण घिमिरे र १७ बर्षीया गोमा घिमिरे रहेका छन् । कुलेश्वरमा बस्दै आएका जोडी राजन र अनुलाई किन अपहरण गरियो भन्ने अहिलेसम्म खुल्न सकेको छैन । यस सम्बन्धमा अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । अपहरित घिमिरे जोडी लाई काभ्रे घर भई बाङगेमुढामा बस्दै आएका आकाश रिजालको कोठामा बन्धक बनाई राखेको अवस्थामा फेला पारी उद्धार गरिएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) को टोलीले वन तथा वातावरण मन्त्री प्रेमबहादुर आले र राष्ट्रिय पुनर्निर्माण प्राधिकरणका प्रमुख कार्यकारी

काठमाडौँ । नेपालमा थप ९४ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ। बुधबार स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले दिएको जानकारीअनुसार पछिल्लो

काठमाडौं । प्रतिनिधिसभा पुनर्स्थापना भएपछि प्रचण्ड नेपाल नेकपाको संसदीय दलको अनौपचारिक बैठक बसेको छ । सिंहदरबारस्थित नेकपा संसदीय दलको कार्यालयमा

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीको ओली समूहको स्थायी समिति बैठक सकिएको छ। बैठकले सर्वोच्च अदालतले गरेको फैसला स्वीकार गर्दै अदालतले